Menu Sluiten

Overzicht van kerkdiensten, beschikbaar op Google Home

Kerkdiensten beluister je eenvoudig met Google Home. Zeg: “Oké Google, praat met Kerkdienst beluisteren”, noem de kerk en de plaats. Vervolgens zoekt de slimme assistent de kerkdienst voor je op en kan je luisteren. Op deze pagina vind je een overzicht van de kerkdiensten die beschikbaar zijn.

Aanvraag- en wijzigingsformulier kerkdiensten Google Assistant

Staat jouw kerk niet op de lijst, maar zijn de kerkdiensten wel op Internet te beluisteren? Of wil je een wijziging doorgeven? Vul dan dit aanvraag- en wijzigingsformulier in. Binnen enkele uren zijn dan ook de kerkdiensten van jouw kerk te beluisteren met de slimme speaker.

Onderstaande mutatieverzoeken zijn op dit moment in behandeling bij de beheerder.

PlaatsnaamKerknaamNieuw/wijzigingOpmerking
Harende protestantse kerkNieuwIn behandeling
WoudenbergKerk omroep hhkNieuwIn behandeling

Register van plaatsnamen en kerken

Je kunt met Google Assistant kerkdiensten beluisteren van 1777 kerken in Nederland. Met de bovenste vermelding in het register (voorbeeldkerk) kan je het gebruik van 'Kerkdienst beluisteren' testen.

PlaatsnaamKerknaamPlatformWijzigingsIDOpmerking
AagtekerkeVoorbeeldkerkVoorbeeld20947742848Voorbeeld
AagtekerkeProtestantse GemeenteKerkomroep.nl01159047164857
AalburgVrije Oud Gereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl38269226984251Afgeschermd
AalburgGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl03367924504172Afgeschermd
AalburgGereformeerde Gemeente in Nederland Kerkdienstgemist.nl32281613672445Afgeschermd
AalburgNederlands Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl26192426174392
AalsmeerHervormde Gemeente Wijk DorpKerkdienstgemist.nl3045694631394
AalsmeerHervormde Gemeente OosterkerkKerkdienstgemist.nl08330544151349
AalsmeerOpen Hof KerkKerkdienstgemist.nl5192231224316
AalsmeerLijnbaankerkKerkdienstgemist.nl26107338994323
AalstGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl39236932573238Afgeschermd
AalstHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl4764415153516
AaltenChristelijk Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl58317833151468
AardenburgSint BaafskerkKerkdienstgemist.nl3737949603035
AarlanderveenGereformeerde KerkKerkomroep.nl3616963351188
AarlanderveenHervormde GemeenteKerkomroep.nl29322936697
AchterbergHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl00234049304969
AduardGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl1721713102671
AduardRehobothKerkomroep.nl4522342893627
AlblasserdamDe Hoeksteen Kerkdienstgemist.nl4816462050785
AlblasserdamLevensbronKerkdienstgemist.nl061350492415
AlblasserdamGrote KerkKerkomroep.nl51292455469
AlblasserdamIchthuskerkKerkomroep.nl59395046882880
AlblasserdamOntmoetingskerkKerkomroep.nl29331039640
AlblasserdamDe HavenkerkKerkomroep.nl24327045253154
AlkmaarVrijheidskerkKerkomroep.nl44230312071063
AlkmaarDe Blije MareKerkomroep.nl46220129461901
AlmeloGrote KerkKerkdienstgemist.nl0714001907747
AlmeloDe OntmoetingKerkdienstgemist.nl03454111284248
AlmeloNOACHKerkdienstgemist.nl0288749683954
AlmeloPniëlkerkKerkdienstgemist.nl00496423783353
AlmeloOpen Oecumenische Gemeente De BleekKerkdienstgemist.nl0020898983157
AlmeloGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl20158913813484
AlmeloChristelijke Gereformeerde Kerk Eben-HaëzerKerkdienstgemist.nl04475829502237
AlmeloBaptistengemeente De BronKerkdienstgemist.nl5882933174499
AlmereWijkkerkcentrum De DrieklankKerkdienstgemist.nl19117125181635Afgeschermd
AlmereNGK-CGK de ZuiderpoortKerkdienstgemist.nl52182636691116
AlmereGereformeerde Kerk Vrijgemaakt (Levend Water)Kerkdienstgemist.nl4078549614650
AlmkerkDe VoorhofKerkomroep.nl25148530902549
Alphen aan den RijnBaptistengemeente IchthusKerkdienstgemist.nl3213594697324Afgeschermd
Alphen aan den RijnOud Gereformeerde Gemeente in NederlandKerkdienstgemist.nl5947506051970Afgeschermd
Alphen aan den RijnHervormde wijkgemeente SionskerkKerkdienstgemist.nl54112471708
Alphen aan den RijnGereformeerde Gemeente BethelkerkKerkdienstgemist.nl1737213863717
Alphen aan den RijnOudshoornsekerkKerkomroep.nl0814497583115
Alphen aan den RijnSint BonifaciuskerkKerkomroep.nl0938054092176
Alphen aan den RijnDe BronKerkomroep.nl5135815291141
Alphen aan den RijnHet KruispuntKerkomroep.nl5037010334888
Alphen aan den RijnAdventskerkKerkomroep.nl4239677824401
Alphen aan den RijnMaranathakerkKerkomroep.nl4311849234926
Alphen aan den RijnGoede HerderkerkKerkomroep.nl2242694030612
AmeideChristelijk Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl07244140331286
AmeideSionkerkKerkomroep.nl38134312962546
AmeideHervormde kerkKerkomroep.nl3910797222702
AmerongenAndrieskerk AmerongenKerkdienstgemist.nl46382829921673
AmerongenProtestantse Gemeente Kerkomroep.nl25203725694727
AmerongenProtestantse Gemeente De ArkKerkomroep.nl201834351020
AmersfoortDe HoeksteenKerkdienstgemist.nl42219432964916
AmersfoortLeger des HeilsKerkdienstgemist.nl30483948001247
AmersfoortWijkgebouw FilalethesKerkdienstgemist.nl2611722522018
AmersfoortNederlands Gereformeerde Kerk NoordKerkdienstgemist.nl16178816572279
AmersfoortWesterkerkKerkdienstgemist.nl15496712143493
AmersfoortSint AnsfridusKerkdienstgemist.nl07403622854030
AmersfoortMartuskerkKerkdienstgemist.nl0446874941821
AmersfoortKerk van de NazarenerKerkdienstgemist.nl01166027401393
AmersfoortProtestantse Wijkgemeente FonteinkerkKerkdienstgemist.nl28134936414589
AmersfoortGereformeerde Kerk Vrijgemaakt CentrumKerkdienstgemist.nl18111146622916
AmersfoortProtestantse Wijkgemeente Nieuwe KerkKerkdienstgemist.nl12122129912988
AmersfoortProtestantse Wijkgemeente AdventkerkKerkdienstgemist.nl11274529853437
AmersfoortHervormde Wijkgemeente Sint JoriskerkKerkdienstgemist.nl114957460178
AmersfoortProtestantse Wijkgemeente EmmaüskerkKerkdienstgemist.nl10360712902339
AmersfoortChristelijke Gereformeerde IchthuskerkKerkdienstgemist.nl031706370409
AmersfoortProtestantse Wijkgemeente De BrugKerkdienstgemist.nl5815084053759
AmersfoortSchaapskooi Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt OostKerkdienstgemist.nl3914263848478
AmersfoortLuthersekerk en Amersfoortse ZwaanKerkdienstgemist.nl4713845731162
AmstelveenPauluskerkKerkdienstgemist.nl36285142733293
AmstelveenKruiskerkKerkomroep.nl033088289954
AmstelveenImmanuëlkerkKerkomroep.nl21420327992020
AmsterdamMuiderkerkKerkdienstgemist.nl4326295441728
AmsterdamTituskapelKerkdienstgemist.nl41195024263211
AmsterdamOranjekerkKerkdienstgemist.nl33166014533389
AmsterdamDominicus Kerkdienstgemist.nl2513904727300
AmsterdamProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl49434733563841
AmsterdamGereformeerde Gemeente Kerkomroep.nl284313228615
AmsterdamThomaskerkKerkdienstgemist.nl31420820941038
AmsterdamNoorderkerkKerkdienstgemist.nl2729491107480
AmsterdamDe OpgangKerkdienstgemist.nl2251040234182
AmsterdamGereformeerde Kerk Vrijgemaakt CentrumKerkdienstgemist.nl32385527562058
AmsterdamWesterkerkGoogle Drive531108932303
AmsterdamDe BronKerkdienstgemist.nl23422618101743
AmsterdamChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl16426514512907
AmsterdamPelgrimskerkKerkomroep.nl29428852246
AndelGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl46496146193470
AndelHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl444387316711
AndijkGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl521371264558
AngerloGalluskerkKerkomroep.nl3461323781966
Anna PaulownaPKNKerkdienstgemist.nl35222029961645
ApeldoornAndreaskerkKerkdienstgemist.nl18441846651537
ApeldoornGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl09366212763531
ApeldoornSamuelkerkKerkdienstgemist.nl09493232281116
ApeldoornTabernakelkerkKerkdienstgemist.nl09218410453822
ApeldoornBarnabaskerkKerkdienstgemist.nl57198436434823
ApeldoornGrote KerkKerkomroep.nl06362230493422
ApeldoornGoede HerderkerkKerkomroep.nl4267529702862
ApeldoornJachtlaankerkKerkomroep.nl42339332461484
AppingedamProtestantse gemeenteKerkdienstgemist.nl5837281010142
ArnemuidenGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl0421912135718
ArnemuidenHersteld Hervormde Gemeente RehobothkerkKerkdienstgemist.nl09742539671
ArnemuidenHervormde Gemeente Kerkomroep.nl2133527132065
ArnhemKoepelkerkKerkdienstgemist.nl5633786631308
ArnhemParkstraatgemeenteKerkdienstgemist.nl407043459291
ArnhemKruiskerk CGK/NGKKerkomroep.nl0348394592394
ArnhemBethlehemkerkKerkomroep.nl19703173371
ArnhemOpstandingskerkKerkomroep.nl34454034952493
ArnhemDe KandelaarKerkomroep.nl44465029914249
AsperenHervormde of Sint CatharinakerkKerkdienstgemist.nl3217565363751
AsperenGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl12100449922319
AssenGereformeerde Kerk Vrijgemaakt ZuidKerkdienstgemist.nl37281032522109
AssenGereformeerde Kerk Vrijgemaakt MarsdijkKerkdienstgemist.nl233192283132
AssenChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl58279935724125
AssenGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl55298130314141
AssenNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl46178648781081
AssenDe BronKerkomroep.nl22116743231103
AssenJozefkerkKerkomroep.nl238572314303
AssenDe OntmoetingKerkomroep.nl29383022284508
AssenOpstandingskerkKerkomroep.nl54317132654868
AugustinusgaPKNKerkdienstgemist.nl501611198692
AxelGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl37100727223642
AxelProtestantse GemeenteKerkomroep.nl1386020951489
AzewijnGeloofsgemeenschap Heilige MattheusKerkdienstgemist.nl2756724051331
BaakGeloofgemeenschap MartinusKerkdienstgemist.nl09476235824015
BaambruggeGereformeerde Kerk PostwijckKerkomroep.nl523928371127
Baarle-NassauParochie Onze Lieve Vrouw van BijstandKerkdienstgemist.nl12375528381994
BaarnChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl48466644033022
BaarnCalvijnkerkKerkomroep.nl521238182785
BaarnPaaskerkKerkomroep.nl54305132964292
BaarnPauluskerkKerkomroep.nl554028397814
BaarnHervormde Gemeente Lage VuurscheKerkomroep.nl15466027044497
BabylonienbroekHervormde GemeenteKerkomroep.nl14883114136
BadhoevedorpProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl35388603588
BafloProtestantse gemeenteKerkdienstgemist.nl12318144022735
BafloGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl4495813254722
BakhuizenChristoffelparochieKerkomroep.nl52486740624146
BalkProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl26178424042277
BalkbrugDe LichtbronKerkdienstgemist.nl1291219261603
BantProtestantse gemeenteKerkdienstgemist.nl50130819472428
BarchemDe BarchkerkKerkdienstgemist.nl23127330173534
BarendrechtHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl5344645663255
BarendrechtNederlands Gereformeerde Kerk Kerkdienstgemist.nl06122728593917
BarendrechtChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl57377713474424
BarendrechtGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl18192811001882Afgeschermd
BarendrechtDiamantgemeenteKerkdienstgemist.nl03373163671
BarendrechtImmanuëlkerkKerkdienstgemist.nl42108445491118
BarendrechtTriomfatorkerkKerkomroep.nl3341287702755
BarendrechtBethelkerkKerkomroep.nl287829791000
BarendrechtCarnisse HavenKerkomroep.nl3324907033488
BarneveldGereformeerde GemeenteOnbekend1021076603039Niet beschikbaar
BarneveldDe OntmoetingKerkomroep.nl026913120970
BarneveldSint CatharinaKerkomroep.nl21316540551907
BarneveldBethelkerkKerkomroep.nl1481430993161
BarneveldGoede HerderkerkKerkomroep.nl2811341993655
BarneveldRehoboth en NeboKerkomroep.nl34221020764500
BathmenProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl2739194530500
BeekbergenGereformeerde GemeenteKerkomroep.nl1779130714602
Beemte BroeklandWilhelminakerkKerkdienstgemist.nl47370431942923
BeesdProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl10238720403988
BeetsterzwaagDorpskerkKerkomroep.nl0356357667
BeetsterzwaagOntmoetingskerkKerkomroep.nl39293725602209
BeilenGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl51473246283490
BeilenPauluskerk Kerkomroep.nl11351230113045
BeilenStefanuskerk Kerkomroep.nl13300734452114
BellingwoldeMagnus KerkKerkomroep.nl44247438914406
BennebroekHervormde GemeenteKerkomroep.nl27126057851
BennekomVrije Evangelische GemeenteKerkdienstgemist.nl18108548103955
BennekomChristelijke Gereformeerde SionskerkKerkdienstgemist.nl2542010111540
BennekomIchthuskerkKerkdienstgemist.nl22354019411087
BennekomOude KerkKerkdienstgemist.nl2259315872681
BennekomGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl13437218521259
BenschopHervormde GemeenteKerkomroep.nl38840824678
BenthuizenGereformeerde Gemeente BenthuizenKerkdienstgemist.nl28155640383968Afgeschermd
BenthuizenOud Gereformeerde Gemeente in NederlandKerkdienstgemist.nl40326622192783Afgeschermd
BergambachtOud Gereformeerde Gemeente in NederlandKerkdienstgemist.nl04471318411535Afgeschermd
BergambachtLaurentiuskerkKerkomroep.nl15456246771179
Bergen op ZoomGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl46389324451106
Bergen op ZoomOntmoetingskerkKerkomroep.nl45387533611547
BergentheimOosterkerkKerkomroep.nl35250830693364
BergentheimGereformeerde Kerk Vrijgemaakt Kerkdienstgemist.nl47133845282732Afgeschermd
BergentheimGKV HoeksteenKerkomroep.nl23120624831598
BergentheimWesterkerkKerkomroep.nl401244172916
BergkerkProtestantse WijkgemeenteKerkdienstgemist.nl15332943451699
BergschenhoekGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl583964452604
BergschenhoekHervormde Gemeente BergschenhoekKerkdienstgemist.nl363547158641
Berkel en RodenrijsGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl41114914564224
Berkel en RodenrijsDorpskerkKerkomroep.nl054034937754
BerltsumPG KruiskerkKerkomroep.nl1536001074119
BesoyenNederlands Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl17305812892397
BeverwijkProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl37243526094858
BiezelingeChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl2520802894072
BiezelingeProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl0326420893492
BiggekerkeProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl38333447362156
BilthovenCentrumkerkKerkomroep.nl4349064475623
BilthovenZuiderkapelKerkomroep.nl54110820154470
BilthovenDe WoudkapelKerkomroep.nl17414610071737
BlaricumDorpskerkKerkomroep.nl45320516013132
BlauwhuisSint VituskerkKerkomroep.nl41195814501764
BleiswijkHervormde Wijkgemeente DorpskerkKerkdienstgemist.nl434883145631
BleiswijkHervormde Wijkgemeente Het AnkerKerkdienstgemist.nl437068174502
BleiswijkGereformeerde Kerk Open HofKerkdienstgemist.nl3277722884330
BleiswijkGereformeerde Kerk (hersteld)Kerkdienstgemist.nl0815440251433
BleiswijkParochie Onze Lieve Vrouwe VisitatieKerkomroep.nl46142224461311
BleskensgraafVrije Baptisten Gemeente GraafstroomKerkdienstgemist.nl19468615631761
BleskensgraafHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl351683758991
BlijeGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl33261913031294
BolswardMartinikerkKerkomroep.nl5616171444826
BolswardGasthuiskerkKerkomroep.nl31182122794548
BoornbergumVoortgezette Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl25332027241418
BorculoOnze Lieve Vrouw TenhemelopnemingKerkdienstgemist.nl30415724411261
BorgerGoede HerderkerkKerkdienstgemist.nl23423638191350
BorsseleCatharinakerkKerkdienstgemist.nl4449614255432
BoskoopDorpskerkKerkomroep.nl5119845872059
BoskoopDe StekKerkomroep.nl49110449861853
BoskoopZijdekerkKerkomroep.nl1311553970613
BoskoopOpen PoortKerkomroep.nl4411382401133
BovensmildeBovensmildeKerkdienstgemist.nl2549424421450
BovensmildeHET KRUISPUNTKerkomroep.nl27137646363307
BredaGereformeerde kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl041952961447
BredaProtestantse Gemeente GinnekenKerkomroep.nl39463919784294
BreukelenNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl57370146512026
BreukelenPieterskerkKerkomroep.nl5640302935453
BreukelenHHK Pro RegeKerkomroep.nl23587696409
BreukelenPauluskerkKerkomroep.nl38881519249
BrielleProtestantse GemeenteKerkomroep.nl30415727794227
Broek op LangedijkDe OntmoetingKerkdienstgemist.nl3720561680147
Broek op LangedijkTrefpuntkerkKerkomroep.nl37156739044193
BroeksterwoudeAndreasgemeenteKerkdienstgemist.nl36243520763748
BrouwershavenGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl44129433242513
BrouwershavenGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkomroep.nl4952430273899
BruchemHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl19446915721678
BruchterveldGereformeerde kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl38259940814164
BruchterveldDe ArkKerkomroep.nl08287527253372
BruinisseGereformeerde Gemeente in NederlandKerkdienstgemist.nl47408838983645
BruinisseHervormde kerkKerkomroep.nl583062366884
BruinisseGereformeerde KerkKerkomroep.nl38474148943
BrunssumPelgrimskerk Kerkomroep.nl21477645673484
BuitenpostChristengemeenteKerkdienstgemist.nl53188983884
BuitenpostMariakerkKerkdienstgemist.nl2124212453581
BuitenpostKruiskerkKerkdienstgemist.nl21160433814111
BuitenpostGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl18121813701660
BurdaardProtestantse Gemeente Kerkomroep.nl1233039464364
BurenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl50170311051078
Burgh HaamstedeGerformeerde GemeenteKerkomroep.nl34376535461650
Burgh-HaamstedePelgrimskerkKerkdienstgemist.nl47486719681317
BurgumDe KruiskerkKerkomroep.nl036298034228
BussumEvangelisch-Lutherse GemeenteKerkdienstgemist.nl4293247514822
BussumGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl05292528193299
BussumVrije Evangelische GemeenteKerkdienstgemist.nl5632962278531
BussumWilhelminakerkKerkomroep.nl0110944412714
BussumSpieghelkerkKerkomroep.nl06314630293561
BussumVerlosserkerkKerkomroep.nl09276512164780
BussumRemonstrantse GemeenteKerkomroep.nl05434414654820
BuurmalsenHervormde GemeenteKerkomroep.nl2859526731204
Capelle aan den IJsselGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl0644681992800Afgeschermd
Capelle aan den IJsselOud Gereformeerde Gemeente in NederlandKerkdienstgemist.nl2677534733095Afgeschermd
Capelle aan den IJsselProtestantse gemeente (Ontmoetingskerk)Kerkdienstgemist.nl17299940544444
Capelle aan den IJsselProtestantse gemeente (Dorpskerk)Kerkdienstgemist.nl12381022013535
Capelle aan den IJsselOntmoetingskerk Kerkomroep.nl326061863996
Capelle aan den IJsselProtestantse gemeente Nieuwe WesterkerkKerkdienstgemist.nl3335293924757
Capelle aan den IJsselGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl58490845444238
Capelle aan den IJsselDe Voorhof (GKV Capelle)Kerkdienstgemist.nl56641363573
Capelle aan den IJsselNieuwe Westerkerk Kerkomroep.nl12119322003477
Capelle aan den IJsselOosterkerk Kerkomroep.nl14363929972422
christelijke gereformeerde kerkHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl50297442773235
CillaarshoekHervormde Gemeente Kerkdienstgemist.nl42321411444250
ColijnsplaatProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl39305947621174
ColmschateIchtuskerkKerkdienstgemist.nl29255322342567
CulemborgOpen Hof GemeenteKerkdienstgemist.nl3611659742604
CulemborgBarbaragemeenteKerkdienstgemist.nl36457844022545
CulemborgCGK CulemborgKerkdienstgemist.nl16207534312272
DaarlerveenProtestantse Gemeente De SchoofKerkomroep.nl23406637792607
DaarlerveenDe KruiskerkKerkomroep.nl2937493574206
DalenHervormde Gemeente Kerkomroep.nl07106029951239
DalfsenNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl1649233247525
DalfsenGrote KerkKerkomroep.nl4434264243189
DalfsenOudleusenKerkomroep.nl4613591733641
DalfsenHet KruispuntKerkomroep.nl54406514232
De BiltDorpskerkKerkomroep.nl59286762529
De BiltOosterlichtkerkKerkomroep.nl0697129302149
De LierDomkerkKerkomroep.nl47310125733356
De LierVredekerkKerkomroep.nl5936578974021
De MeernMarekerkKerkomroep.nl42327337741791
De WestereenProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl3796344852980
De ZilkHeilig Hart ParochieKerkdienstgemist.nl14298343563081
DedemsvaartImmanuelkerkKerkdienstgemist.nl40233037724281
DedemsvaartVan Dedemkerk/De FonteinKerkomroep.nl5237512365533
DedemsvaartDe AntenneKerkomroep.nl0144874442352
DeldenProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl3648043403324
DelfgauwProtestantse wijkgemeenteKerkomroep.nl47428736522982
DelfshavenHervormde gemeente Kerkdienstgemist.nl45781765213
DelftImmanuelkerk GKVKerkomroep.nl14332728111794
DelftNieuwe KerkKerkomroep.nl29374448501199
DelftOude KerkKerkomroep.nl30370224092539
DelftBethlehemkerkKerkomroep.nl33219120543173
DelftWijkgemeente ImmanuëlKerkomroep.nl55232219321950
DelftHofkerkKerkomroep.nl14406528063445
DelfzijlBaptistengemeente HavenlichtKerkdienstgemist.nl44467429014399
DelfzijlProtestantse Gemeente Zuid KruiskerkKerkdienstgemist.nl02462322554632
DelfzijlProtestantse Gemeente Zuid FarmsumerkerkKerkdienstgemist.nl0297212373029
DelfzijlHoeksteenkerkKerkdienstgemist.nl5015122485784
DelfzijlHet LichtbakenKerkomroep.nl0848194352200
Den BommelNederlands HervormdKerkomroep.nl4430383458814
Den BurgDoopsgezinde Gemeente TexelKerkdienstgemist.nl19118043004987
Den BurgProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl1612234264668
Den DolderMaria Christina KerkKerkomroep.nl316004984854
Den HaagPax ChristikerkKerkdienstgemist.nl3915829912857
Den HaagDoopsgezinde GemeenteKerkdienstgemist.nl54343974334
Den HaagBethaniëkerkKerkdienstgemist.nl4826439071190
Den HaagRemonstrantse GemeenteKerkdienstgemist.nl38141037541381
Den HaagShalomkerkKerkomroep.nl41202718424166
Den HaagAbdijkerkKerkomroep.nl2936323524450
Den HaagBethlehemkerkKerkomroep.nl05386419214729
Den HaagMaranathakerkKerkomroep.nl57454211372665
Den HaagBergkerkKerkomroep.nl42146112161614
Den HaagDuinzichtkerkKerkomroep.nl30125023599
Den HaagBosbeskapelKerkomroep.nl01324445072882
Den HaagMorgensterKerkomroep.nl0685629602572
Den HaagKerk in Laak (De Oase)Kerkomroep.nl1238694097443
Den HaagStichting KloosterkerkKerkomroep.nl21141944732979
Den HaagMarcuskerkKerkomroep.nl337446681040
Den HaagProtestantse Gemeente YpenburgKerkomroep.nl0311719192635
Den HaagLukaskerkKerkomroep.nl15103729573047
Den HamHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl30481738523130
Den HamGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl1728503310548
Den HamGereformeerde kerkKerkomroep.nl308715934491
Den HelderGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl17114615792842Afgeschermd
Den HelderVredeskerkKerkomroep.nl58179113951794
Den HelderBethelkerkKerkomroep.nl36316324233125
Den HelderJohanneskapelKerkomroep.nl387410673062
Den HelderMorgenster GKvKerkomroep.nl09346844193119
Den HoornKerkvoogdij Waal KoogKerkdienstgemist.nl23117538663070
DeventerProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl47160443132244
DeventerKoningskerkKerkdienstgemist.nl41293841031191
DierenProtestantse gemeenteKerkdienstgemist.nl16352721181265
DinteloordHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl41321045094146
DinxperloDe Goede HerderKerkdienstgemist.nl0639776321464
DirkslandGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl4641487941210Afgeschermd
DirkslandHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl0841331521550
DodewaardHien en Hervormde GemeenteKerkomroep.nl0226725941805
DoesburgOoipoortkerkKerkdienstgemist.nl0528524202788
DoesburgDe Grote of MartinikerkKerkomroep.nl2984010173357
DoetinchemProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl42387029504148
DoetinchemProtestantse Gemeente CatharinakerkKerkdienstgemist.nl2929921472167
DoetinchemProtestantse Gemeente De WingerdKerkdienstgemist.nl2844977301658
DoetinchemGereformeerde Bond HofkerkKerkdienstgemist.nl34323212763404
DokkumGereformeerde kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl32451234473137
DokkumDe HerbergKerkomroep.nl24244527094726
DokkumDe FonteinKerkomroep.nl25485745971438
DokkumChristelijke Gereformeerde KerkKerkomroep.nl1217703744204
DomburgProtestantse KerkKerkomroep.nl1718394611945
DongenSint-LaurentiuskerkEigen website33165143381432Niet beschikbaar
DonkerbroekLaurenstsjerkeKerkomroep.nl55291028041537
DoornOud Gereformeerde Gemeente in NederlandKerkdienstgemist.nl18380535621295Afgeschermd
DoornMaartenskerkgemeenteKerkdienstgemist.nl5744522967140
DoornStichting Het ZoeklichtKerkdienstgemist.nl55242113072033
DoornDe BinnenkamerKerkomroep.nl05483834643968
DoornspijkHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl24104216721308Afgeschermd
DoornspijkDorpskerkKerkdienstgemist.nl535704088536
DoornspijkChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl59279710034755
DoornspijkGereformeerde KerkKerkomroep.nl1820853951482
DordrechtGereformeerde Gemeente in NederlandKerkdienstgemist.nl502392852985Afgeschermd
DordrechtAndreaskerkKerkomroep.nl17176311081820
DordrechtZuidhovenkerkKerkomroep.nl3947671019849
DordrechtAndreaskerkKerkomroep.nl13291329734829
DordrechtChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl23288521302397
DordrechtOntmoetingskerkKerkomroep.nl58190828914253
DordrechtDe BronKerkomroep.nl274611334446
DordrechtWilhelminakerkKerkomroep.nl28112130054181
DordrechtDe WijnstokKerkomroep.nl06294430091819
DordrechtGereformeerde BondKerkomroep.nl2842787331573
DordrechtKandelaarkerkKerkomroep.nl50486843253488
DordrechtPauluskerk WijkzaalKerkomroep.nl50263221794878
DorkwerdHervormde Gemeente Kerkomroep.nl07325446211539
DrachtenChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl5528002713837
DrachtenGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl5516034589172
DrachtenGKV Oost en Zuid WestKerkdienstgemist.nl55300427124788
DrachtenDe OaseKerkomroep.nl5244356574186
DrachtenMenorahKerkomroep.nl5413649732898
DrachtenZuiderkerkKerkomroep.nl31263116214356
DrachtenGrote KerkKerkomroep.nl32175916
DrachtenDe SchakelKerkomroep.nl3421372261451
Driebergen-RijsenburgGrote KerkKerkdienstgemist.nl3130421711178
Driebergen-RijsenburgDe BronKerkdienstgemist.nl0143441171237
Driebergen-Rijsenburgt Hoge LichtKerkdienstgemist.nl19493138991473
Driebergen-RijsenburgChristelijke Gereformeerde KerkKerkomroep.nl30196812191728
DriezumHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl46259915633798
DrogehamGereformeerde kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl5547615181676
DrogehamMaranathaKerkdienstgemist.nl481532725667
DrontenNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl22323722171358
DrontenOntmoetingskerkKerkdienstgemist.nl176246463501
DrontenProtestantse Gemeente De ArkKerkdienstgemist.nl4113126653805
DrontenDe LichtboeiKerkomroep.nl0222103114444
DussenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl3095815861824
DwingelooNicolaas kerkOnbekend5937181402124Niet beschikbaar
EchteldProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl26439331814226
Eck en WielHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl446512938804
EdamNicolaaskerkKerkdienstgemist.nl38198814141333
EdamPKN KerkgemeenteKerkdienstgemist.nl0037424276884
EdeHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl06454441254028
EdeGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl55154247211113
EdeDe ProosdijKerkdienstgemist.nl51311617921731
EdeProtestantse Wijkgemeente De Open HofKerkdienstgemist.nl46189938402774
EdeKerkelijk Centrum Emmaus Kerkomroep.nl52352229922909
EdeBethelkerkKerkomroep.nl58488529831886
EdeDe ArkKerkomroep.nl00210536041333
EdeNieuwe kerk RehobothKerkomroep.nl0828992144480
EdeSionkerkKerkomroep.nl10106536102330
EdeKleopasgemeenteKerkomroep.nl45173615662116
EderveenHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl59481511044939
EderveenHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl59447633903520
EefdeProtestantse GemeenteKerkomroep.nl24157547321442
EefdeOntmoetingskerkKerkdienstgemist.nl31408118592794
EeldeDorpskerk Kerkomroep.nl21194742492257
EemdijkChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl52336436762987
EemdijkVaartkerkKerkomroep.nl49190813823313
EemnesHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl44388310282420
EemnesNicolaaskerkKerkomroep.nl06185241503949
EindhovenJohannesgemeenteKerkdienstgemist.nl30429518744193
EindhovenKruispuntgemeenteKerkdienstgemist.nl02495728583570
EindhovenGereformeerde Kerk (vrijgemaakt)Kerkdienstgemist.nl34398930101813
EindhovenGereformeerde Gemeente EindhovenKerkdienstgemist.nl33120824361704Afgeschermd
EindhovenNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl03157541682207
EindhovenChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl58270741822509
EindhovenEvangelische gemeente De LichtstadKerkdienstgemist.nl4681125052032Afgeschermd
EindhovenBaptisten Gemeente De SchuilplaatsKerkdienstgemist.nl48236641033740Afgeschermd
EindhovenParochie Sint JorisKerkomroep.nl031861954338
ElburgIchthuskerkKerkomroep.nl2645796064957
ElburgVerenigingsgebouw CGKKerkomroep.nl11239646841124
ElburgChristelijke Gereformeerde KerkKerkomroep.nl19379426892269
ElburgGrote KerkKerkomroep.nl20494330213016
ElburgOosterkerk Kerkomroep.nl2543441918538
ElstHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl58114127674999
ElstHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl06472443774
ElstOud Gereformeerde Gemeente in NederlandKerkdienstgemist.nl49319934892780Afgeschermd
ElstDe Grote KerkKerkomroep.nl3340212792438
ElstSint WerenfriduskerkKerkomroep.nl03100441543710
EmmeloordBaptistengemeenteKerkdienstgemist.nl3315642960871
EmmeloordDe RankKerkdienstgemist.nl1231002048765
EmmeloordDe HoeksteenKerkdienstgemist.nl12216435351061
EmmeloordNieuw-JeruzalemkerkKerkdienstgemist.nl1294041573067
EmmeloordKerkcentrum De OntmoetingKerkdienstgemist.nl118414212080
EmmeloordGKv Pro RegeKerkdienstgemist.nl5940053445166
EmmenGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl4013969111122
EmmenCentrum KapelKerkomroep.nl02246817841910
EmmenGoede HerderkerkKerkdienstgemist.nl03425121282949
EmmenChristelijke Gereformeerde KerkKerkomroep.nl55181417042723
EmmenOpgangKerkomroep.nl17479233734656
EmmenGrote KerkKerkomroep.nl55270141584463
EmstHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl05423332291578
EmstEpe HHGKerkomroep.nl5936677522739
EnkhuizenProtestantse gemeente ZuiderkerkKerkomroep.nl07365832044092
EnsDe Zaaier PKNKerkomroep.nl38292249234850
EnschedeGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl2733834436443Afgeschermd
EnschedeEvangelische GemeenteE.G. Enschede5731532572356
EnschedeCG RenatakerkKerkdienstgemist.nl16486345913356
EnschedeChristelijk Gereformeerde kerkKerkdienstgemist.nl06452340931017
EnschedeOntmoetingskerkKerkdienstgemist303367326232Niet beschikbaar
EnschedeNGK EnschedeKerkdienstgemist.nl3973046093997
EnschedeStadskerk De VerbindingYoutube54411637374147In beeld beschikbaar
EnschedeVrije Baptisten GemeenteDe Schuilplaats5453116613820
EnschedeBaptistengemeenteOnbekend52444527012872Niet beschikbaar
EnschedeGKV ZuidKerkomroep.nl5910674301507
EnschedeGKV WestKerkomroep.nl3228065572176
EnschedeGereformeerde Kerk Vrijgemaakt NoordKerkomroep.nl333625891599
EnschedeGKV OostKerkomroep.nl37354041872165
EnterGereformeerde kerk Kerkomroep.nl2329084564826
EnumatilGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl23438325211536
EpeGoede HerderkerkKerkdienstgemist.nl04449549634602
EpeGrote KerkKerkdienstgemist.nl3612385213665
EpeRegenboogkerkKerkomroep.nl00119413882170
EricaProtestantse Gemeente Kerkomroep.nl2375942882720
ErichemProtestantse kerkKerkdienstgemist.nl44484544531353
ErmeloRouwcentrum Rustplaats Weydehof Kerkdienstgemist.nl295141262228
ErmeloDe VoorhofKerkdienstgemist.nl0525259111935
ErmeloZendingskerkZendingskerk37330147512166
ErmeloGereformeerde kerk vrijgemaakt RehobothKerkdienstgemist.nl1558111534524
ErmeloOude KerkOude Kerk39447737763697
ErmeloImmanuelkerkKerkomroep.nl2179542791973
ErmeloMaranathakerkKerkomroep.nl23176942861920
ErmeloKerkelijk CentrumKerkelijk centrum12478718193931
ErmeloWesterkerkWesterkerk3821157241924
ErmeloNieuwe KerkNieuwe Kerk35254241524721
EstHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl11351925093511
EttenHeilige MartinusKerkomroep.nl196521214122
Etten-LeurProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl37189724841757
EverdingenProtestantse Kerk NederlandKerkomroep.nl533103330187
FerwertProtestantse GemeenteKerkomroep.nl12286019042384
FranekerDe VoorhofKerkdienstgemist.nl52449347613130
FranekerDe MartinikerkKerkomroep.nl34405514111252
FranekerDe RankKerkomroep.nl35184028503631
GaanderenH. MartinusKerkomroep.nl4920314799393
GamerenHervormde Gemeente (PKN)Kerkdienstgemist.nl25469241582513
GamerenHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl12235723273506
GapingeProtestantse KerkKerkdienstgemist.nl01438939793542
GarderenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl3240652005208
GarderenGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl268927364377
GeertruidenbergGeertruidskerkKerkdienstgemist.nl2616149573837
GeertruidenbergProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl52313016831745
GeesGereformeerde KerkKerkomroep.nl45219316003803
GeesterenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl0310003735784
GeesterenGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl0476643601237
GeldermalsenGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl55277525091616
GeldermalsenHervormde Gemeente CentrumKerkdienstgemist.nl283262998255
GelselaarHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl4425684225649
GemertProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl3954620094259
GenderenGereformeerde kerkKerkdienstgemist.nl2966711824158
GenderenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl48435026503721
GendringenSint Martinus Kerkdienstgemist.nl12251624281927
GendringenProtestantse Gemeente Kerkdienstgemist.nl1120722938463
GenemuidenHervormd CentrumKerkdienstgemist.nl1823004272147
GenemuidenHervormde KerkKerkdienstgemist.nl18457844251794
GenemuidenGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl1729858741520
GenemuidenHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl00310013794883
GenemuidenChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl45308228551919
GerkeskloosterGereformeerde KerkKerkomroep.nl12251022031099
GiessenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl44237010473415
GoedereedeHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl34142010334320
GoedereedeHervormde Gemeente Kerkomroep.nl4320542540843
GoesGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl54331232392044Afgeschermd
GoesGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl17260210921724
GoesLeger Des Heils Kerkdienstgemist.nl5724495933767
GoesProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl24443613902117
GoesChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl01107945074518
GoesHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl46330330373225
GoesLeger des HeilsKerkomroep.nl10467222802729
GoorHofkerkKerkdienstgemist.nl27236335932005
GoorParochie De GoornKerkdienstgemist.nl3633827811262
GoorParochie H.H. Petrus en PaulusKerkomroep.nl36213114941928
GorinchemGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl3437512558777
GorinchemGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl46185614294371Afgeschermd
GorredijkOntmoetingskerkKerkomroep.nl59490610631252
GoudaSint JanskerkKerkomroep.nl2621225477
GoudaGereformeerde GemeenteEigen website544920235636
GoudaGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl3740545083877
GoudaGereformeerde Gemeente in Nederland (Gerbrandyweg)Kerkdienstgemist.nl36149229161115Afgeschermd
GoudaDe VesteKerkomroep.nl45206243761961
GoudaDe OostpoortKerkomroep.nl37192629193387
GoudaPauluskerkKerkomroep.nl38272617283403
GoudaOntmoetingskerkKerkomroep.nl4064147424679
GoudaWesterkerkKerkomroep.nl41159328414127
GouderakNederlands Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl55273225601900
GoudriaanHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl1429839853698
GramsbergenBoomhofkerkKerkomroep.nl51285213823481
GramsbergenDe VlaswiekKerkomroep.nl49348534591244
GrijpskerkeGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl3825565903011
GrijpskerkeProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl01291048712532
GroenekanHervormde Gemeente BlauwkapelKerkomroep.nl2726132802303
GroenekanBlauwkapel Kerkdienstgemist.nl52367213124786
GroenloRooms Katholieke kerk Heilige JacobusKerkdienstgemist.nl3992913751018
GroessenAndreaskerkKerkdienstgemist.nl17237932561275
GroningenGereformeerde Kerk Vrijgemaakt Noord WestKerkdienstgemist.nl4179316744217Afgeschermd
GroningenGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl24241039792900
GroningenGereformeerde Kerk Vrijgemaakt ZuidKerkdienstgemist.nl18426415113535
GroningenGereformeerde Gemeente Kerkdienstgemist.nl0032813894345
GroningenMaranathakerkKerkdienstgemist.nl43361619593892
GroningenJeruzalemkerkKerkdienstgemist.nl4231801677
GroningenNGK TehuisgemeenteKerkomroep.nl1726346142712
GroningenWijkgemeente Helpman De ArkKerkomroep.nl51106241563373
GroningenNieuwe Kerk Kerkomroep.nl5624114863813
GroningenEmmauskerkKerkomroep.nl36409314202504
GroningenStefanuskerkKerkomroep.nl4213318773430
GroningenNoord-West ColumnakerkKerkomroep.nl514806443117
GroningenHoogkerkKerkomroep.nl59169539434984
GroningenMartinikerkKerkomroep.nl0544592871718
GrootebroekWestfriese Evangelie GemeenteKerkdienstgemist.nl38217033592922
GrootebroekProtestantse Gemeente Stede BroecKerkomroep.nl0592310233399
GytsjerkMartinuskerk Protestantse Gemeente TrynwaldenKerkomroep.nl5840844587123
HaaksbergenProtestantse kerkKerkomroep.nl52312413594241
HaamstedeHervormde kerkKerkdienstgemist.nl16270337243309
HaamstedeChristelijk Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl58499732373308
HaarlemPKN ImmanuelkerkKerkdienstgemist.nl06219938271537
HaarlemNGK WilhelminakerkKerkdienstgemist.nl06282722351345
HaarlemFonteinkerkKerkomroep.nl51422113374747
HaarlemHet Open Huis CGKKerkomroep.nl41136048753130
HaarlemGoede HerderkerkKerkomroep.nl5143345882549
HaarlemOntmoetingskerkKerkomroep.nl46376032322949
HaastrechtSint BarnabasparochieKerkdienstgemist.nl31312333473092
HaastrechtGereformeerde KerkKerkomroep.nl19342924701884
HaastrechtHervormde KerkKerkomroep.nl20121627781530
HagesteinNederlands Hervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl3330620001766
HalfwegProtestantse gemeenteKerkdienstgemist.nl4325893055785
HalleGrote KerkKerkomroep.nl2713393009732
HallumSint Maarten KerkKerkomroep.nl2610764761927
HardenbergChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl5642775773297
HardenbergPetrakerkKerkdienstgemist.nl35357737683152
HardenbergGKV Heemse-MarslandenKerkdienstgemist.nl24265829063937
HardenbergHet MorgenlichtKerkdienstgemist.nl19106444361735
HardenbergStephanuskerkKerkomroep.nl44406029851267
HarderwijkKerkelijk Centrum de RegenboogKerkdienstgemist.nl22347010844735Aanpassingsverzoek ontvangen
HarderwijkNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl09344143632755
HarderwijkDe ZaaierKerkomroep.nl2520913489705
Hardinxveld-GiessendamGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl2414703303562Afgeschermd
Hardinxveld-GiessendamGereformeerde Kerk GiessendamKerkdienstgemist.nl06392121611675
Hardinxveld-GiessendamHersteld Hervormde Gemeente Boven-HardinxveldKerkdienstgemist.nl572481824230
Hardinxveld-GiessendamOude KerkKerkdienstgemist.nl5236327542220
Hardinxveld-GiessendamNieuwe KerkKerkdienstgemist.nl45481338241882
Hardinxveld-GiessendamGereformeerde kerk Boven-HardinxveldKerkdienstgemist.nl29498135014531
Hardinxveld-GiessendamHersteld Hervormde Gemeente GiessendamKerkdienstgemist.nl25154031373317
Hardinxveld-GiessendamHervormde Gemeente Boven-Hardinxveld KerkpleinKerkdienstgemist.nl00174636681722
Hardinxveld-GiessendamDe BronKerkdienstgemist.nl471393768981
HarenOntmoetingskerkKerkdienstgemist.nl1922291850552
HarenDe HoeksteenKerkdienstgemist.nl49716691372
HarenGKVKerkomroep.nl4734281668490
HarfsenProtestantse Gemeente Kerkomroep.nl26289818832554
HarkemaVoortgezette Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl34396723791662
HarkemaProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl2718932651960
HarkstedeMeerstadKerkomroep.nl10255425703301
HarmelenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl1333348092818
HarmelenDe Open PoortKerkomroep.nl20149818302827
HarskampGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl31439318902242
HarskampHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl49224612462279
HasseltDe BaakKerkdienstgemist.nl0520539971471
HasseltIchthusKerkdienstgemist.nl05408736633357
HasseltChristelijke Gereformeerde KerkKerkomroep.nl06240140424392
HattemGasthuiskerkKerkdienstgemist.nl58161142443523
HattemEmmaüskerkKerkdienstgemist.nl57248021341846
HattemDe Open PoortKerkdienstgemist.nl38122727192431
HattemChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl56126718001800
HattemHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl4638602894164
HattemerbroekDe HoeksteenKerkomroep.nl48457432512767
HaulerwijkKruiskerkKerkdienstgemist.nl51164117532456
HaulerwijkProtestantse Gemeente de BiningKerkdienstgemist.nl371455677507
HaulerwijkProtestantse Gemeente De OerdrachtKerkdienstgemist.nl3756546153913
Hazerswoude-dorpHervormde GemeenteKerkomroep.nl2659417381587
Hazerswoude-dorpProtestantse Gemeente de KorenaarKerkomroep.nl4421803251339
HedelHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl47305039091922
HeegProtestantse gemeenteKerkdienstgemist.nl44304916811964
HeemseDe Witte of LambertuskerkKerkomroep.nl0138748522173
HeemseHessenwegkerkKerkomroep.nl04302945992192
HeemskerkDorpskerkKerkdienstgemist.nl04367117364765
HeemskerkMorgensterkerkKerkdienstgemist.nl4995544154329
HeemstedeHeilige BavoKerkomroep.nl56415644282715
HeemstedeOude KerkKerkomroep.nl3245572414572
HeemstedePetrakerkKerkomroep.nl39196010662497
HeerdeVerbindingskerkKerkdienstgemist.nl3946521641625
HeerdeChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl2012363908654
HeerdeVrije Evangelische GemeenteKerkdienstgemist.nl4445931529143
HeerdeHervormde GemeenteKerkomroep.nl18101018214542
HeerdeOntmoetingskerk Kerkomroep.nl22334049022402
HeerenveenGoedeherderkerkKerkdienstgemist.nl5725271939522
HeerenveenTrinitas Kerkomroep.nl3397330282396
HeerhugowaardProtestantse Gemeente OntmoetingskerkKerkomroep.nl31450614602930
HeerjansdamProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl31192540354025
HeerjansdamGereformeerde kerk Zwijndrecht en omstreken GKNKerkdienstgemist.nl1911936822646
HeerlenSint Pancratiuskerk Kerkdienstgemist.nl17116940833240
HeerlenProtestantse Gemeente Kerkomroep.nl12177616591142
HeezeProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl45422334153908Afgeschermd
Hei- en BoeicopHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl5698221092046
HeilooTer CoulsterkerkKerkomroep.nl4857223281131
HeinenoordGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl4741099362192
HeinenoordHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl12241324373989
HeinkenszandBarbestein KerkKerkomroep.nl24130137851183
HeinkenszandDorpskerkKerkomroep.nl25355728762661
HeinoProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl03119012874720
HellevoetsluisVestingkerkKerkomroep.nl22336941102961
HellevoetsluisKerk aan de DorpsstraatKerkomroep.nl48322534634889
HellouwHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl0220337452142
HemmenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl2684443711212
Hendrik-Ido-AmbachtDe ArkKerkdienstgemist.nl47184022082762
Hendrik-Ido-AmbachtDorpskerkKerkdienstgemist.nl3922916544610
Hendrik-Ido-AmbachtElimkerkKerkdienstgemist.nl3627424173862
Hendrik-Ido-AmbachtPetrakerkKerkomroep.nl05477924424435
Hendrik-Ido-AmbachtDe Open HofKerkomroep.nl45192232341528
HengeloKristalkerk 3GKKerkdienstgemist.nl2915151583040
HengeloProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl3434044301531
HengeloDe MorgensterKerkdienstgemist.nl27321340462531
HengeloParochieKerkdienstgemist.nl0914061142499
HengeloThaborkerkKerkomroep.nl43391610491264
HerkingenGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl3585824072286
HerkingenHervormde GemeenteKerkomroep.nl32317536632773
HerwijnenGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl3011363821599
HerwijnenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl2512024838228
HeterenHervormde GemeenteKerkomroep.nl16497646164582
HeterenVloedschuurgemeenteKerkomroep.nl0330886112203
HeukelumHervormde KerkKerkdienstgemist.nl14520573801
HeusdenProtestantse GemeenteKerkomroep.nl24127141002099
HijkenDe AntenneKerkdienstgemist.nl41397726764481Audio niet beschikbaar
HillegomProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl34351319343202
HilversumVrije Evangelische GemeenteKerkdienstgemist.nl1731202017184
HilversumDe MorgensterKerkdienstgemist.nl5418229703242
HilversumEvangelisch-Lutherse GemeenteKerkdienstgemist.nl5357338613004
HilversumHervormde wijkgemeente DiependaalKerkdienstgemist.nl43479130213628
HilversumDe SchuilhofKerkdienstgemist.nl31117932813944
HilversumRehobothkerkKerkdienstgemist.nl1732146242100
HilversumProtestantse wijkgemeente BethlehemkerkKerkdienstgemist.nl1321417532955
HilversumProtestantse wijkgemeente RegenboogkerkKerkdienstgemist.nl10439349614822
HilversumHervormde wijkgemeente Grote KerkKerkdienstgemist.nl0448625913440
HilversumPniëlgemeenteKerkomroep.nl05336649344770
HilversumEmmaus kerkKerkomroep.nl1326492549245
HilversumRehobothkerkKerkomroep.nl0142342178927
HilversumDe VerbindingKerkomroep.nl037645153819
HoedekenskerkeDe ArkKerkdienstgemist.nl5728323587442
HoekPKNKerkdienstgemist.nl0441907464506
HoekGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl30373223182928
HoevelakenDe EshofKerkdienstgemist.nl46221649794211
HoevelakenHervormde GemeenteKerkomroep.nl09393433663650
HommertsPKNKerkdienstgemist.nl3921162418482
HonselersdijkRegenboogkerkKerkomroep.nl215513972699
HoofddorpDe MeerkerkKerkdienstgemist.nl3948920821419
HoofddorpKruiskerkKerkdienstgemist.nl45148243193343
HoofddorpDe LichtkringKerkdienstgemist.nl3222972168580
HoofddorpKerkcentrum De ArkKerkdienstgemist.nl13495226293895
HoofddorpDe Graankorrel50259025101685
HoofddorpMarktpleinkerkKerkdienstgemist.nl39296744481447
HoogbloklandHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl1539927514663
HoogersmildeKerkelijk centrum De SchakelKerkdienstgemist.nl38112145114086
HooghalenGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl11435739654387
HoogkarspelHeilige LaurentiuskerkKerkomroep.nl5648762063268
HooglandDe InhamKerkomroep.nl521021304765
HoogmadeOnze Lieve Vrouw Geboortekerk.Kerkomroep.nl5650546472016
HoogvlietGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl14230836662078
HoogvlietDorpskerkKerkdienstgemist.nl438331227489
HorstDe SchuilplaatsKerkdienstgemist.nl1834013404629
HoutenDe LichtboogKerkdienstgemist.nl29247837814947
HoutenPleinkerkKerkdienstgemist.nl5010945781793
HoutenSionkerkKerkdienstgemist.nl37412428171177
HoutenRK Parochie Paus Johannes 23eKerkomroep.nl24248115201721
HoutenOpstandingskerkKerkdienstgemist.nl355847584532
HoutenEskol-kerkKerkomroep.nl40337946751937
HuissenProtestantse Gemeente Kerkomroep.nl4812571216578
HuizenMeentkerkKerkdienstgemist.nl41128541644334
HuizenHet Visnet Kerkdienstgemist.nl4114923061575
HuizenZenderkerkKerkdienstgemist.nl41114940142848
HuizenNieuwe KerkKerkdienstgemist.nl41481710423298
HuizenOude KerkKerkdienstgemist.nl40313439202918
HuizenVrije Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl27144235941118Afgeschermd
HuizenLevend WaterKerkdienstgemist.nl56458148733274
HuizenGoede HerderkerkKerkdienstgemist.nl24472428514138
HuizenKruiskerkKerkdienstgemist.nl24475825063775
HuizenOosterlichtkerkKerkdienstgemist.nl07348725083426
HuizenHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl28153947832075
HuizenChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl04246739721278
HuizenKerkcentrum De VoorhofKerkdienstgemist.nl55444728911157
HulshorstKapelKerkomroep.nl5097139202935
HurdegarypProtestantse GemeenteKerkomroep.nl1859310033748
IJmuidenHervormde Gemeente WestKerkdienstgemist.nl28222632451778
IJmuidenIchthuskerkKerkdienstgemist.nl283500575828
IJmuidenGKV en CGKKerkdienstgemist.nl49219320742145
IJsselmuidenDe RankKerkdienstgemist.nl20528981451
IJsselmuidenGereformeerde Gemeente in NederlandKerkdienstgemist.nl1546544232434Afgeschermd
IJsselmuidenOosterholthoeveKerkdienstgemist.nl14394749823764
IJsselmuidenDorpskerkKerktijden.nl1439494895420
IJsselmuidenDe HoeksteenKerkdienstgemist.nl03128326101481
IjsselmuidenRooms Katholieke kerkKerkdienstgemist.nl56423419363548
IJsselmuidenDe BronKerkomroep.nl16282717022924
IJsselsteinBethel GemeenteKerkdienstgemist.nl452367445075
IJsselsteinOntmoetingskerk Protestantse Gemeente Kerkomroep.nl5679239932448
IJzendoornHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl15266848271522
IngenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl31255346143016
JaarsveldHervormde gemeente Kerkomroep.nl47120240957
JistrumProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl0559449992239
JoppeOnze Lieve Vrouwe TenhemelopnemingKerkdienstgemist.nl58267615424849
JoureDe OerdrachtKerkomroep.nl14239126453017
KampenVereniging van VrijzinnigenKerkdienstgemist.nl5312914401930
KampenBaptistengemeenteKerkdienstgemist.nl48464412592534
KampenBazuinkerkKerkdienstgemist.nl19424248182119
KampenEudokiakerkKerkdienstgemist.nl19496144263760
KampenEben HaezerKerkdienstgemist.nl1133762741408
KampenNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl1035232621916
KampenOnze Lieve Vrouwe KerkKerkdienstgemist.nl55398039903009
KampenBovenkerkKerkomroep.nl12432520752855
KampenBroederkerkKerkomroep.nl2530523472817
KampenProtestantse Wijkgemeente Open HofKerkomroep.nl2855178355
KampenBurgwalkerkKerkomroep.nl3323253594023
KampereilandHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl4422851871487
KamperlandGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl47486235611110
KamperlandProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl48191528634177
KamperveenHervormde GemeenteKerkomroep.nl3928214523731
KantensChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl5145053801522
KapelleHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl58156336002992
KapellePetrakerkKerkdienstgemist.nl4845901503237
KattendijkeDorpskerk Kerkomroep.nl07255717502782
KatwijkHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl12307034331418Afgeschermd
Katwijk aan den RijnDorpskerkKerkdienstgemist.nl30420420332471
Katwijk aan den RijnOntmoetingskerkKerkdienstgemist.nl3726962707954
Katwijk aan den RijnOpen HofKerkomroep.nl26142530422259
Katwijk aan ZeeVredeskerkKerkomroep.nl19254149821197
Katwijk aan zeeChristelijk Gereformeerde KerkKerkomroep.nl34422948611451
Katwijk aan zeePnielkerkKerkomroep.nl4539334851810
Katwijk aan zeeProtestantse Gemeente De RankKerkomroep.nl3957640673800
Katwijk aan zeeIchthuskerkKerkomroep.nl33197117221305
Katwijk aan zeeNieuwe kerkKerkomroep.nl11134618442620
KeijenborgParochieKerkdienstgemist.nl08186116182551
KerkdrielProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl3233793653231
KerkwerveChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl46213434184751
KerkwijkHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl20332113794124
KesterenProtestantse kerk De VoorhofKerkdienstgemist.nl4526281611100
KesterenHervormde gemeenteKerkomroep.nl06392945293502
KinderdijkHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl4645285534371
KinderdijkOud Gereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl4449847693553Afgeschermd
KlaaswaalGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl5733732851347Afgeschermd
KlaaswaalHervormde gemeenteKerkomroep.nl08163342264666
KlazienaveenEbenhaëzerKerkomroep.nl37237347554811
KlazienaveenKruiskerkKerkomroep.nl20471633053234
KloetingeGeerteskerk PKNKerkomroep.nl34157138522816
KloosterhaarFredrikskerkKerkomroep.nl25132642561283
KloosterhaarFredrikskerkKerkomroep.nl0217216132270
KlundertNederlandse Hervormde kerkKerkdienstgemist.nl4038345881632
KlundertGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl193696131968Afgeschermd
KockengenHervormde GemeenteKerkomroep.nl05363632502962
KockengenGereformeerde KerkKerkomroep.nl13347637372053
KollumMaartenskerkKerkomroep.nl3257932142682
KollumOosterkerkKerkomroep.nl2836569863911
KollumerzwaagNederlands Hervormde GemeenteKerkomroep.nl4711803181177
KootstertilleProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl26350325512546
KootwijkerbroekGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl11226114672387
KootwijkerbroekHervormde KerkKerkdienstgemist.nl49341415183116
KornhornChristelijke Gereformeerde KerkKerkomroep.nl4925649711190
KortehemmenProtestantse Gemeente Kerkdienstgemist.nl2592329634980
KortgeneProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl33259725731998
Koudekerk aan den RijnProtestantse Kerk NederlandKerkomroep.nl292526182649
KoudekerkeProtestantse Kerk NederlandKerkdienstgemist.nl38164424734418
KoudumProtestantse Kerk NederlandKerkdienstgemist.nl02135938322739
KrabbendijkeGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl34299436737Afgeschermd
KrabbendijkeGereformeerde KerkKerkomroep.nl42247613303596
KrabbendijkeHervormde Gemeente Kerkomroep.nl25219532533601
KrabbendijkeProtestantse gemeenteKerkomroep.nl4845448674054
KraggenburgProtestantse Kerk NederlandKerkomroep.nl1027064825307
Krimpen aan de LekGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl0342911861384
Krimpen aan de LekHervormde GemeenteKerkomroep.nl4873347754011
Krimpen aan den IJsselOud Gereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl2513884721570Afgeschermd
Krimpen aan den IJsselRehobothkerkKerkdienstgemist.nl23204939841358
Krimpen aan den IJsselSionskerkKerkdienstgemist.nl2314403430888
Krimpen aan den IJsselImmanuel KerkKerkdienstgemist.nl5126723638281
Krimpen aan den IJsselDe WingerdKerkomroep.nl01144439463094
Krimpen aan den IJsselDe RankKerkomroep.nl0831426502299
Krimpen aan den IJsselIJsseldijkkerkKerkomroep.nl1694933481190
Krimpen aan den IJsselDe ArkKerkomroep.nl54223014371608
KrommenieNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl5548807072690
KrommenieProtestantse Kerk NederlandKerkomroep.nl21165248674910
KruiningenGereformeerde Gemeente in Nederland Kerkdienstgemist.nl11103212884098Afgeschermd
KruiningenHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl0216358731958
KruiningenVrije Gereformeerde Gemeente Kerkomroep.nl59317348551721
Laag ZuthemDe RegenboogKerkdienstgemist.nl45292933501394
Lage ZwaluweProtestantse Kerk Kerkomroep.nl4228138131362
LandgraafOude Mijnstreek Kerkomroep.nl52465422653491
LangerakNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl1738746292831
LangerakNederlands Hervormde KerkKerkomroep.nl0340208473833
LangweerProtestantse KerkKerkdienstgemist.nl26189931033651
LarenOntmoetingskerkKerkomroep.nl1916272537204
LarenJohanneskerkKerkomroep.nl40109342533298
LeekDe HoeksteenKerkomroep.nl52227741852593
LeekNienoordkapelKerkomroep.nl0368621523123
LeensGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl2639689682109
LeensPetruskerkKerkomroep.nl023069824786
LeerbroekHersteld Hervormde GemeenteKerkomroep.nl4616282777139
LeerdamChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl5710531561748
LeerdamNederlands Gereformeerde KerkKerkomroep.nl53179548602888
LeerdamBethelkerkKerkomroep.nl2820267332999
LeerdamPaulus KerkKerkomroep.nl5180111073605
LeerdamDe HoeksteenKerkomroep.nl0320567494755
LeersumDe WijnrankEigen website14498323013611Niet beschikbaar
LeersumJohanneskerkKerkomroep.nl2644185172117
LeersumMichaëlkerkKerkomroep.nl3686126441296
LeeuwardenMorgensterKerkdienstgemist.nl12296045984437
LeeuwardenChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl46218640173909
LeeuwardenKurios kerkKerkomroep.nl46281335132531
LeeuwardenDorpskerkKerkomroep.nl48292445113638
LeeuwardenOaseKerkomroep.nl1024352601616
LeeuwardenPelikaankerkKerkomroep.nl5833547954784
LeeuwardenDe SchakelKerkomroep.nl144988521391
LeeuwardenGrote KerkKerkomroep.nl16753071698
LeeuwardenDe FonteinKerkomroep.nl1792515481758
LeidenDoopsgezinde en Remonstrantse GemeenteKerkdienstgemist.nl20352810384248
LeidenGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl4145513569959
LeidenMarekerkKerkomroep.nl0446584236916
LeidenAntoniuskerkKerkomroep.nl07478113742528
LeidenVredeskerk Kerkomroep.nl26408335033929
LeidenMaria MiddelaresKerkomroep.nl169824171837
LeidenHooglandse KerkKerkomroep.nl13116041803199
LeidenChristelijke Gereformeerde KerkKerkomroep.nl4348601606942
LeiderdorpScheppingskerkKerkomroep.nl1543883734999
LeidschendamKruisheuvelkerkKerkomroep.nl1347063473288
LeidschendamDorpskerkKerkomroep.nl41429112121
LeimuidenProtestantse GemeenteKerkomroep.nl5638079502360
LeimuidenSint Jan de DoperKerkomroep.nl2230337593651
LekkerkerkProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl44343336754716
LekkerkerkHet VensterKerkdienstgemist.nl59292020631359
LekkerkerkNederlands Hervormde Gereformeerde Evangelisatie Kerkdienstgemist.nl35498041163153Afgeschermd
LelystadLichtbronKerkdienstgemist.nl06345125042546
LelystadLichtschipKerkdienstgemist.nl1145253752807
LelystadGereformeerde GemeenteKerkomroep.nl3854212194250
LemeleProtestante Gemeente Kerkdienstgemist.nl39379034492263
LemelerveldBrugkerkKerkdienstgemist.nl313188103074
LemelerveldGereformeerde Kerk Vrijgemaakt Kerkdienstgemist.nl13483420763714
LemmerProtestantse gemeenteKerkdienstgemist.nl5031764166188
LentMaria GeboorteKerkomroep.nl312911573852
LeusdenDorpskerkKerkomroep.nl50140347494714
LeusdenDe KoningshofKerkomroep.nl28263840864181
LewedorpProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl37234128392124
LexmondHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl26132121954997
LichtenvoordeProtestantse Kerk NederlandKerkdienstgemist.nl5924702272762
LiendenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl11119322981160
LinschotenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl3344685921587
LinschotenHet KruispuntKerkdienstgemist.nl452093302169
LisseGereformeerde KerkKerkomroep.nl2949818422912
LisseGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkomroep.nl03134232092663
LisseSint Agatha kerkKerkomroep.nl1020993756938
LissePauluskerkKerkomroep.nl2365747682667
LisseGrote KerkKerkomroep.nl16270448202526
LochemProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl0543364928662
LochemParochie Heilige JosephKerkdienstgemist.nl5727446862018
Loenen aan de VechtHervormde Gemeente Kerkdienstgemist.nl54440443774381
Loenen aan de VechtGereformeerde Kerk Kerkdienstgemist.nl1463924703831
Loon op ZandHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl03315142223135
LoosdrechtGereformeerde KerkKerkomroep.nl14245943184334
LopikBrugkerkKerkdienstgemist.nl46288245752153
LopikHervormde GemeenteKerkomroep.nl3513693953428
LopikerkapelHervormde Gemeente Kerkomroep.nl39298840533543
LoppersumPetrus en PauluskerkKerkomroep.nl5428232073982
LoppersumGereformeerde KerkKerkomroep.nl05482247994002
LunterenHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl44208515994668
LunterenGereformeerde kerkKerkdienstgemist.nl572381308665
LunterenHervormde Gemeente LunterenKerkdienstgemist.nl3853612841830
LunterenMaranathakerk LunterenKerkdienstgemist.nl2614845772596
LutjegastPKN de TorenkerkKerkomroep.nl48358112463546
LutjegastDe KandelaarKerkomroep.nl4045773077299
LuttenGereformeerde Kerk HersteldKerkdienstgemist.nl42178946182525
LuttenGereformeerde KerkKerkomroep.nl3013029742059
MaarsbergenDorpskerkKerkomroep.nl29244423352001
MaarssenDe HoeksteenKerkdienstgemist.nl5427761530662
MaarssenHeilig Hart KerkKerkdienstgemist.nl15400143381040
MaarssenDe ArkKerkdienstgemist.nl53159231731385
MaarssenOpen HofKerkdienstgemist.nl53342514052726
MaarssenDorpskerkKerkdienstgemist.nl52254743754303
MaasdamHervormde KerkKerkdienstgemist.nl24176322033025
MaasdijkDe HoeksteenKerkomroep.nl24362141111128
MaaslandOude KerkKerkomroep.nl2116453523649
MaaslandDe MagneetKerkomroep.nl30409346083841
MaassluisGKv De LierKerkdienstgemist.nl50428233663883
MaassluisBethelkerkKerkdienstgemist.nl0926944322433
MaassluisGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl03259819753145
MaassluisImmanuelkerkKerkomroep.nl1848521331724
MaassluisGroote KerkKerkomroep.nl07339140961321
MaastrichtProtestantse Gemeente Sint JanKerkomroep.nl38266227274944
MakkumProtestantse Kerk NederlandKerkdienstgemist.nl5747220623537
MakkumVan DoniakerkKerkomroep.nl54300447383675
MariënbergGereformeerde Kerk HersteldKerkdienstgemist.nl43233129554631
MariënbergGereformeerde Kerk wijkgemeente MariënbergKerkdienstgemist.nl1323226111171
MariënbergGereformeerde Kerk wijkgemeente ZwolleKerkdienstgemist.nl5031710554334
MarienbergGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl262299863449
MarienbergSionskerkKerkomroep.nl17148026121252
MarkeloProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl01378147881124
MarknesseProtestantse Kerk NederlandKerkdienstgemist.nl488220263817
MarknesseDe KandelaarKerkdienstgemist.nl3547767741196
MarknesseGereformeerde Gemeente Kerkomroep.nl41417121442376
MastenbroekHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl5946109883910
MaurikSint MaartenskerkKerkdienstgemist.nl1414981894833
MedemblikMartinuskerkmartinuskerkmedemblik.nl1167940394318In beeld beschikbaar
MeerkerkHervormde KerkKerkdienstgemist.nl26400030491991
MeerkerkGereformeerde KerkKerkomroep.nl3639513546630
MeliskerkeProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl3842304859369
MelissantOntmoetingskerkKerkomroep.nl56361636401797
MelissantGereformeerde GemeenteKerkomroep.nl00316516993372
MeppelChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl44328826742157
MeppelGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl012532513207
MeterenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl108683497293
MiddelburgCGK GasthuiskerkKerkomroep.nl33190749734497
MiddelburgHofpleinkerkKerkomroep.nl28440416911076
MiddelburgNieuwe KerkKerkomroep.nl30228437661930
MiddelburgKoorkerkKerkomroep.nl59221019284785
MiddelburgDe HoeksteenKerkomroep.nl4094145934829
MiddelburgOntmoetingskerkKerkomroep.nl42114318571089
MiddelburgEngelsekerkKerkomroep.nl4374927492148
MiddelburgKruiskerkKerkomroep.nl3828381664792
MiddelharnisHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl0127065783140
MiddelharnisEmmauskerkKerkomroep.nl2184412243091
MiddenbeemsterProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl27265240154678
MiddenmeerOntmoetingskerkKerkdienstgemist.nl0048113753627
MijdrechtGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl244633164562
MijnsheerenlandProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl25153538511353
MijnsheerenlandProtestantse KerkKerkdienstgemist.nl19171118104209
MoerkapelleGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl0423428302236
MoerkapelleHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl399331317496
MolenaarsgraafGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl4133348201387
MolenaarsgraafHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl50367826632743
MonsterOud Gereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl4812442224621Afgeschermd
MonsterGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl2537933823933
MonsterProtestantse gemeenteKerkomroep.nl192929933102
MonsterHervormde Gemeente Kerkomroep.nl1931896304633
MontfoortProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl35377031552051
MontfoortSint JanskerkKerkomroep.nl08160912972012
MontfoortHersteld Hervormde GemeenteKerkomroep.nl45491649784789
MoordrechtDe StroomKerkdienstgemist.nl2847644985907
MusselGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkomroep.nl1768517174943
MusselDe ArkKerkomroep.nl43186344904231
MusselkanaalProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl38340917531780
NaaldwijkPgN OntmoetingskerkKerkomroep.nl05436328911476
NaaldwijkGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl15320131262665Afgeschermd
NaaldwijkOude kerkKerkomroep.nl35121639124344
NaaldwijkOntmoetingskerk - De RankKerkomroep.nl4414604623161
NaaldwijkWoerdtuinenKerkomroep.nl274526424903
NaardenChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl5913543628246
NaardenGrote KerkKerkdienstgemist.nl01227825843795
NaardenWitte KerkKerkdienstgemist.nl00347143002299
NageleSamen op Weg kerkKerkdienstgemist.nl2812803950357
NederhemertHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl526266031749
NederlangbroekHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl0722333443290
NeedeNederlands Gereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl0348631389630
NiekerkProtestantse Kerk NederlandKerkomroep.nl02192121024013
Nieuw BuinenPKN GemeenteKerkomroep.nl26445134182078
Nieuw-BeijerlandOud Gereformeerde Gemeente in NederlandKerkdienstgemist.nl2926493604579
Nieuw-BeijerlandHersteld Hervormde Gemeente KorendijkKerkdienstgemist.nl53464348522734
Nieuw-BeijerlandGereformeerde Gemeente Nieuw-BeijerlandKerkdienstgemist.nl49346349043921Afgeschermd
Nieuw-BeijerlandDe HoeksteenKerkomroep.nl08471838562448
Nieuw-LekkerlandGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl31400641112892
Nieuw-LekkerlandVrije Baptisten GemeenteKerkdienstgemist.nl2659414282
Nieuw-LekkerlandHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl09495017003581
Nieuw-LekkerlandMaranathaKerkdienstgemist.nl54128738351199
Nieuw-LekkerlandHervormde Gemeente Kinderdijk-Middelweg RehobothKerkdienstgemist.nl46498611813239
Nieuw-LekkerlandOntmoetingskerk Kerkomroep.nl31463637562754
Nieuw-LoosdrechtHervormde KerkKerkomroep.nl10432631632615
Nieuw-VennepProtestantse Gemeente De RankKerkdienstgemist.nl41243127751901
Nieuw-VennepHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl27275316633878
NieuwaalHersteld Hervormde KerkKerkdienstgemist.nl48389641352758
NieuwdorpGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl5361518182100
Nieuwe PekelaGereformeerde KerkKerkomroep.nl54208255943
Nieuwe PekelaChristelijk Gereformeerde KerkKerkomroep.nl526182588525
Nieuwe TongeHervormde GemeenteKerkomroep.nl353199394550
Nieuwe-TongeHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl45191916081323
NieuwegeinBarbarakerkKerkomroep.nl08425128413190
NieuwegeinGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl16350447901911
NieuwegeinVoorhofKerkdienstgemist.nl54196326362272
NieuwegeinDorpskerkKerkdienstgemist.nl4934226852277
NieuwegeinNicolaaskerkKerkomroep.nl571126461498
NieuwegeinEmmauskerkKerkomroep.nl03227448544226
NieuwegeinDorpskerkKerkomroep.nl2531472726868
NieuwegeinAnkergemeente Kerkomroep.nl334309381877
NieuwendijkHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl21377635951851
NieuwendijkGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl39227327574815
Nieuwer ter AaGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl2443503921004
NieuwerkerkGereformeerde Gemeente in NederlandKerkdienstgemist.nl062830961162Afgeschermd
Nieuwerkerk aan den IJsselSint JosephkerkKerkdienstgemist.nl1923582663194
Nieuwerkerk aan den IJsselVolle Evangelie Gemeente EffataKerkdienstgemist.nl18345742622345
Nieuwerkerk aan den IJsselDe LichtkringKerkdienstgemist.nl29258733224667
Nieuwerkerk aan den IJsselRingvaartkerkKerkdienstgemist.nl23355712884330
Nieuwerkerk aan den IJsselNieuwe KerkKerkdienstgemist.nl4564338253296
Nieuwerkerk aan den IJsselOude KerkKerkdienstgemist.nl44484332583016
NieuweroordDe BrugKerkdienstgemist.nl3945282755765
NieuwkoopChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl34272828764603
NieuwkoopO.L. Vrouwe HemelvaartKerkomroep.nl5999748794506
NieuwkoopHervormde Kerk Kerkomroep.nl2442922953456
NieuwlandHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl49114132664652
NieuwlandProtestantse gemeenteKerkdienstgemist.nl5635392590576
NieuwleusenOntmoetingskerkKerkdienstgemist.nl313529543496
NieuwleusenGrote KerkKerkomroep.nl1342855324242
NieuwleusenOntmoetingskerkKerkomroep.nl53198310942696
NieuwpoortChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl5142220134742
NigtevechtProtestantse gemeenteKerkdienstgemist.nl29493223382453
NijegaHervormde kerkKerkomroep.nl16274230703849
NijetrijneEvangelische Gemeente MaranathaKerkdienstgemist.nl0599031721090
NijeveenGereformeerde KerkKerkomroep.nl5229149723525
NijkerkVredeskerkKerkdienstgemist.nl09428025561919
NijkerkChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl4316819593272
NijkerkSint Catharina GeloofsgemeenschapKerkdienstgemist.nl339175154924
NijkerkHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl585182721918
NijkerkKruiskerkKerkomroep.nl27238518074113
NijkerkDe FonteinKerkomroep.nl37319341224916
NijkerkerveenEben-HaezerkerkKerkdienstgemist.nl06208513192018
NijkerkerveenGereformeerde kerkKerkdienstgemist.nl5130883834610
NijkerkerveenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl25202615563756
NijmegenChristelijke Gereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl48183825672884
NijmegenOntmoetingskerkKerkomroep.nl40401432732699
NijverdalDe RegenboogKerkomroep.nl25283042711142
NijverdalDe Levensbron Kerkomroep.nl2522524399588
NijverdalHet CentrumKerkomroep.nl45268844211253
NoardburgumGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl40400142584823
NoordeloosHervormde “St. Bonifatius” KerkKerkdienstgemist.nl2430259381247
NoordeloosOntmoetingskerkKerkdienstgemist.nl18284132242672
NoordeloosChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl49259246362959
NoordenHeilige MartinusKerkomroep.nl4972212583563
NoordhornHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl271626215773
NoordwijkMaria ter zee kerkKerkomroep.nl37134718941202
NoordwijkProtestantse gemeenteKerkdienstgemist.nl08237848011507
NoordwijkVoortgezette Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl37118643553893
NoordwijkSint JeroenskerkKerkomroep.nl5513563082398
NoordwijkOude JeroenskerkKerkomroep.nl584276652783
NoordwijkBuurtkerkKerkomroep.nl593933240180
NoordwijkKerkelijk centrum de VinkenhofKerkomroep.nl01476741293508
NoordwijkIchthuskerkKerkomroep.nl13396547483800
NoordwoldeVoortgezette Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl47164831381403
NootdorpProtestantse Kerk NederlandKerkomroep.nl30486545493847
NuenenProtestantse Kerk NederlandKerkdienstgemist.nl3946024668260
NumansdorpHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl59225738471793
NumansdorpElimKerkdienstgemist.nl563264648263
NumansdorpGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl50205327234082
NunspeetDe Brug Kerkdienstgemist.nl223041119379
NunspeetChristelijke Gereformeerde Kerk Ichthus DriestwegkerkKerkomroep.nl3126318132266
NunspeetChristelijke Gereformeerde Kerk DorpskerkKerkdienstgemist.nl49135827891945
NunspeetOenenburgkerkKerkdienstgemist.nl49202618961864
NunspeetVrije Evangelische GemeenteKerkdienstgemist.nl45131731163217
NunspeetDorpskerk Hervormde GemeenteKerkomroep.nl44421914551929
NunspeetOpstandingskerkKerkomroep.nl5755814351806
NunspeetSionskerkKerkomroep.nl04145334432543
NunspeetProtestantse Gemeente Gereformeerde KerkKerkomroep.nl52257736162078
OdijkProtestantse Kerk NederlandKerkdienstgemist.nl35220112082028
OegstgeestNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl0422971343339
OegstgeestGroene KerkKerkomroep.nl24413146784511
OegstgeestGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkomroep.nl10194522322916
OeneHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl3725802453341
OeneVecht en AngstelkerkKerkdienstgemist.nl44243831907
OentsjerkOntmoetingskerk Protestantse Gemeente TrynwaldenKerkomroep.nl5444802618525
OentsjerkMariakerk Protestantse Gemeente TrynwaldenKerkomroep.nl56264228832587
OisterwijkParochie Heilige JoannesKerkdienstgemist.nl12152219874837
OkkenbroekProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl27390330864875
OlburgenGeloofsgemeenschapKerkdienstgemist.nl07327637591636
OldebroekHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl57423421421011Afgeschermd
OldebroekGoede Herder KerkKerkdienstgemist.nl3961719204441
OldebroekOud Gereformeerde Gemeente in NederlandKerkdienstgemist.nl002034959839Afgeschermd
OldekerkProtestantse Kerk NederlandKerkomroep.nl28406222202240
OldemarktProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl58275723272006
OldemarktHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl00209511114802
OldenzaalHofkerkKerkdienstgemist.nl162733301630
OmmenHervormde GemeenteKerkomroep.nl25264332874878
OmmenHet BakenKerkomroep.nl19147927792475
OmmenGereformeerde KerkKerkomroep.nl4931944619539
OmmerenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl3932912411439
OnstweddeGereformeerde KerkKerkomroep.nl1843765612128
OnstweddeHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl2320528391368
OnstweddeCGKKerkomroep.nl5453916571338
OoltgensplaatHervormde GemeenteKerkomroep.nl3111640494018
Oost SouburgOpen HavenKerkomroep.nl3515592784754
OostburgGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl4618661598569Afgeschermd
OostburgDe BrugKerkdienstgemist.nl161046302385
OostendeSint-AnnakerkOnbekend1544597474938Niet beschikbaar
OosterbeekVredebergkerkKerkomroep.nl46163411474179
OosterbeekOude KerkKerkomroep.nl35477335832562
OosterhoutProtestantse StreekgemeenteKerkomroep.nl0316474540309
OosterhoutSt. LeonardusKerkomroep.nl47228731553994
OosterhoutVredeskerkKerkomroep.nl4344424598924
OosterlandHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl4397222924557
OosterlandOud Gereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl4280741124722
OosterlandGereformeerde Gemeente De ArkKerkdienstgemist.nl5123423412071
OosthemProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl57278113624377
OostkapelleDorpskerk PKNKerkomroep.nl1263916771971
OostkapelleZionskerk PKNKerkomroep.nl4419334177466
OostrumProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl25482647904864
OostzaanNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl18387949592184
OpeindeGereformeerde Kerk HersteldKerkdienstgemist.nl2521764234304
OphemertSint MaartenskerkKerkdienstgemist.nl16120442681613
OpheusdenHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl13444436651022
OpijnenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl47149129673158
OpperdoesProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl3315411717937
OpperdoesGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl58130515132228Afgeschermd
OpperdoesChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl29423015723328
OssProtestantse gemeenteKerkdienstgemist.nl34313446531095
OtterloHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl59197143442102
OttolandGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl29226911231652
OttolandHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl02118918834600
Oud-AlblasHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl1121721938644
Oud-BeijerlandBethelkerkKerkdienstgemist.nl3943216011132
Oud-BeijerlandGereformeerde Gemeente BethabarakerkKerkdienstgemist.nl382668846891Afgeschermd
Oud-BeijerlandDorpskerkKerkdienstgemist.nl37353643694972
Oud-BeijerlandOud Gereformeerde Gemeente in NederlandKerkdienstgemist.nl49303337223230Afgeschermd
Oud-BeijerlandDe Open Hof Kerkdienstgemist.nl21291414731524
Oud-BeijerlandGedachteniskerkKerkdienstgemist.nl564104618919
Oud-VossemeerChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl041226655407
Oud-VossemeerNederlands Hervormde KerkKerkdienstgemist.nl01310814052356
OuddorpEben-HaëzerkerkKerkdienstgemist.nl113468713611
OuddorpHervormde GemeenteKerkomroep.nl1623963136840
OuddorpGereformeerde KerkKerkomroep.nl48295840431446
Oude PekelaJuliana KapelKerkdienstgemist.nl2424429491398
Oude PekelaProtestantse Gemeente Kerkomroep.nl512078474485
Oude WeteringProtestantse GemeenteKerkomroep.nl16423541322368
Oude-TongeHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl22158511111063
Oude-TongeGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl5621494988863Afgeschermd
OudegaProtestantse gemeente Kerkomroep.nl14310638483130
OudehaskeHaskeroordkerkKerkomroep.nl43488538313900
OudemirdumGereformeerde GemeenteKerkomroep.nl5255320422930
Ouderkerk aan de AmstelElimkerkKerkdienstgemist.nl1231941924015
Ouderkerk aan den AmstelAmstelkerkKerkomroep.nl05112913732965
Ouderkerk aan den IJsselRozenlaankerkKerkdienstgemist.nl4260729154138
Ouderkerk aan den IJsselHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl55915391838
Ouderkerk aan den IJsselHervormde OosterkerkKerkdienstgemist.nl47310624292392
Ouderkerk aan den IJsselHervormde DorpskerkKerkdienstgemist.nl46385138114998
OverbergEfrathakerkKerkdienstgemist.nl1834874551285
OverschieProtestantse gemeenteKerkdienstgemist.nl3441861293885
PapendrechtElimkerkKerkdienstgemist.nl12395648382786
PapendrechtOud Gereformeerde Gemeente in NederlandKerkdienstgemist.nl10306747693099
PapendrechtSionskerk Kerkdienstgemist.nl47274439501629
PapendrechtGrote KerkKerkdienstgemist.nl51272923872340
PapendrechtSionskerkKerkomroep.nl2262721794557
PeizeHervormde KerkKerkdienstgemist.nl49107431243859
PernisGereformeerde KerkKerkomroep.nl1747521931482
PijnackerGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl43297830663056
PijnackerDe AckerKerkomroep.nl1818551931693
PijnackerOntmoetingskerkKerkomroep.nl46489436413865
PoederoijenHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl59444323301276
PoederoijenPKNKerkdienstgemist.nl02467943804081
PoeldijkBartholomeuskerkKerkomroep.nl22306226552060
PolsbroekHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl31244647741157
PoortugaalHervormde GemeenteKerkomroep.nl2216492031687
PoortvlietGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl3938503586693
PoortvlietHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl27430144534383
PrinsenbeekHet KruispuntKerkdienstgemist.nl09141910164819
PurmerendTaborkerkKerkdienstgemist.nl23140220332447
PurmerendChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl11459433512333
PuttershoekGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl028081664763Afgeschermd
PuttershoekPKNKerkdienstgemist.nl31229317032726
PuttershoekHervormde Gemeente Kerkomroep.nl36178129462956
RaalteProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl1232604553817
RadewijkDe OpgangKerkomroep.nl46382148191802
RandwijkHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl503361255747
Randwijk Johannes de DoperKerkomroep.nl58323231653713
ReeuwijkDe ArkKerkdienstgemist.nl39330538942626
ReeuwijkIchthuskerkKerkdienstgemist.nl004159254654
ReeuwijkDorpskerkKerkdienstgemist.nl4322561181509
RenesseHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl38312523614130
RenkumHervormde KerkKerkomroep.nl2723843664003
RenkumGereformeerde KerkKerkomroep.nl32478619093730
RenswoudeGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl54448214265
RenswoudeHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl3645212101320
RenswoudeChristelijke Gereformeerde KerkKerkomroep.nl40371614651406
RhenenOntmoetingskerkKerkdienstgemist.nl0519812562412
RhenenCunerakerkKerkdienstgemist.nl05264124454588
RhoonMaranathakerkKerkdienstgemist.nl448643773948
RhoonHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl43219423682088
RidderkerkBoezemkerkKerkdienstgemist.nl15224235393142
RidderkerkElimkerkKerkdienstgemist.nl33227624243159
RidderkerkProtestantse Gemeente BolnesKerkdienstgemist.nl24391616881175
RidderkerkGoede HerderkerkKerkdienstgemist.nl48365630462226
RidderkerkSingelkerkKerkdienstgemist.nl44207125823501
RidderkerkGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl43487727044959
RidderkerkHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl43187316583353
RidderkerkImmanuëlkapelKerkomroep.nl0234161501907
RietmolenRooms Katholieke Caecilia ParochieKerkdienstgemist.nl57255824501431
RijnsaterwoudeChristelijke Gereformeerde KerkKerkomroep.nl5319965852650
RijnsburgDe VoorhofKerkdienstgemist.nl4939863834686
RijnsburgLaurentiuskerkKerkdienstgemist.nl31315911441814
RijnsburgChristelijk Gereformeerde kerkKerkomroep.nl13282018651692
RijnsburgGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkomroep.nl22123321782282
RijsbergenSint Bavo parochieKerkdienstgemist.nl4870725444899
RijsbergenDiakoniaKerkdienstgemist.nl4734016562148
RijsenhoutNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl451403051882
RijsenhoutProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl272035271427
RijsoordHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl26360642042739
RijsoordGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl31196634614508
RijssenEskerkKerkdienstgemist.nl51238533682584
RijssenRehoboth Kerkomroep.nl24229615514286
RijswijkNieuwe KerkKerkdienstgemist.nl133516833205Afgeschermd
RijswijkOude KerkKerkdienstgemist.nl13385712834635
RijswijkLeeuwendaalkerkKerkdienstgemist.nl08117724003699
RijswijkGereformeerde Kerk De Wijnstok en De RankKerkdienstgemist.nl45102518272708
RijswijkHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl44465315544063
RockanjeWelkomkerkKerkomroep.nl0247082293773
RockanjeHervormde.GemeenteKerkomroep.nl1339653873745
RodenDe Open HofKerkdienstgemist.nl20189539833469
RodenCatharinakerkKerkomroep.nl3279226872511
RoelofarendsveenPetrus KerkKerkomroep.nl382392685496
RoelofarendsveenMaria KerkKerkomroep.nl40399811554781
RoermondBasisgroep Jonge KerkKerkdienstgemist.nl43164610841089
RoldeJacobuskerkKerkomroep.nl2513617702322
RoodeschoolGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl03409525261128
RoodeschoolProtestantse GemeenteKerkomroep.nl3921216084985
RoosendaalProtestantse GemeenteKerkomroep.nl035593099498
RossumProtestantse TweestromengemeenteKerkdienstgemist.nl34434831224377
RotterdamGereformeerde Gemeente CentrumKerkdienstgemist.nl3025681524662Afgeschermd
RotterdamVredeskerkKerkdienstgemist.nl2719344420734
RotterdamNebokerkKerkdienstgemist.nl2081040212228
RotterdamNoorderlichtKerkdienstgemist.nl181471394427
RotterdamPrinsekerkKerkdienstgemist.nl1810742360816
RotterdamLaurenskerkKerkdienstgemist.nl1728723003289
RotterdamPauluskerkKerkdienstgemist.nl177325863398
RotterdamWijkgemeente de SamaritaanKerkdienstgemist.nl174075104003
RotterdamThaborkerkKerkomroep.nl572677714302
RotterdamGereformeerde Kerk Vrijgemaakt CentrumKerkdienstgemist.nl5610543411879
RotterdamScots International ChurchKerkdienstgemist.nl5299844862202
RotterdamZuiderkapelgemeenschapKerkdienstgemist.nl50206438223930
RotterdamEben-HaëzerKerkdienstgemist.nl4732932244971
RotterdamAlexanderkerkKerkdienstgemist.nl1933611842071
RotterdamOntmoetingskerkKerkdienstgemist.nl5227921431789Afgeschermd
RotterdamRehobothKerkdienstgemist.nl5245673035267
RotterdamOpen Hof OmmoordKerkdienstgemist.nl4932385594275
RotterdamFonteinkerkKerkdienstgemist.nl4716208774996
RotterdamOranjekerkKerkdienstgemist.nl4499633962288Afgeschermd
RotterdamNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl43294629942101
RotterdamWijkgemeente SchiebroekKerkdienstgemist.nl4221214091850
RotterdamHillegondakerkKerkdienstgemist.nl2024196543478
RotterdamGereformeerde Gemeente BethelkerkKerkdienstgemist.nl1520147002770
RotterdamChristelijke Gemeente BethelkerkKerkdienstgemist.nl59114232932667
RotterdamCredokerkKerkdienstgemist.nl49172133593297
RotterdamJohanneskerkKerkdienstgemist.nl479297301427
RotterdamPKN Open Hofkerk Kerkdienstgemist.nl44240014082347
RotterdamHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl42318819813583
RotterdamMaranathakerkKerkdienstgemist.nl41430231262003
RotterdamOude Kerk CharloisKerkdienstgemist.nl354195154979
RotterdamBergsingelKerkomroep.nl3529443664021
RotterdamIchthuskerkKerkomroep.nl4917716732331
RotterdamHoflaankerkKerkomroep.nl04179123662500
RotterdamGroenetuinkerkKerkomroep.nl51222822663644
RotterdamPelgrimskerkKerkomroep.nl06415725714389
RotterdamCGK KralingenKerkomroep.nl5534039021330
RotterdamAdriaen JanszkerkKerkomroep.nl5626314083631
RozenburgSamenwerkingsgemeente CGKVKerkdienstgemist.nl492628312504
RozenburgImmanuelKerkomroep.nl37201222583546
RozendaalProtestantse Gemeente Kerkomroep.nl18405049332305
RuinerwoldGereformeerde kerkKerkomroep.nl40216418573778
RuurloParochieKerkdienstgemist.nl08212546724152
RuurloProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl462341200694
s-GravelandHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl1547033692413
SaasveldSint PlechelmuskerkOnbekend22242033331830
SassenheimHavenkerk CGKKerkomroep.nl01253339182177
SassenheimPancratius RKKerkomroep.nl0626845751857
ScharendijkeProtestantse gemeente Kerkdienstgemist.nl47363431903209
ScheemdaDe OntmoetingKerkomroep.nl37479734731204
SchelluinenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl3843143033597
ScherpenisseHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl47103611661794
ScherpenzeelHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl3785416411974
ScherpenzeelDe Open HofKerkdienstgemist.nl3713814355608
ScherpenzeelDe AchthoekKerkdienstgemist.nl35361723182759
ScherpenzeelHersteld Hervormde GemeenteKerkomroep.nl295712504900
ScherpenzeelVrije Evangelische Gemeente Kerkomroep.nl0513856162453
ScheveningenBaptistengemeenteKerkdienstgemist.nl43330833661060
ScheveningenBethelkerkKerkomroep.nl46467038664211
ScheveningenNieuwe BadkapelKerkomroep.nl4765625504674
SchiedamNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl3045149294733
SchiedamGrote KerkKerkomroep.nl5437559743208
SchiedamHersteld Hervormde GemeenteKerkomroep.nl092593336222
SchiedamKethel en SpalandKerkomroep.nl248344356548
SchiedamHoeksteenkerkKerkomroep.nl1227594883228
SchiedamDe ArkKerkomroep.nl442472098488
SchijndelCongregatie Zusters van LiefdeKerkdienstgemist.nl374621121431
SchipluidenJacobuskerkKerkomroep.nl0142363270783
SchipluidenDorpskerkKerkomroep.nl4119693903648
SchoondijkeProtestantse KerkKerkdienstgemist.nl4024933031157
SchoonebeekProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl31159226033999
SchoonhovenGrote of BartholomeüskerkKerkdienstgemist.nl32204513551879
SchoonhovenParochie heilige BartholomeusKerkdienstgemist.nl08209149554315
SchoonhovenDe HoeksteenKerkomroep.nl432127354205
SchoonoordHervormde kerkKerkomroep.nl49497710542062
SchoonoordGereformeerde KerkKerkomroep.nl4697637201732
SchoonrewoerdHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl0228374121999
SchoonrewoerdGereformeerde KerkKerkomroep.nl5562343021545
SchoonrewoerdHersteld Hervormde GemeenteKerkomroep.nl30390043572922
SchoorlProtestantse Kerk Kerkomroep.nl07292923092942
SellingenGereformeerde KerkKerkomroep.nl42386642073763
SellingenHervormde GemeenteKerkomroep.nl34355338071831
SerooskerkeProtestantse GemeenteKerkomroep.nl48251824962029
SerooskerkeHervormde GemeenteKerkomroep.nl57283511522170
SibculoDe HorstKerkomroep.nl05438648133343
SiegerswoudeVoortgezette Gereformeerde Kerk NederlandKerkdienstgemist.nl4440144070807
SiegerswoudeChristelijke Gereformeerde Kerk Kerkdienstgemist.nl3728835323951
SilvoldeProtestantse Gemeente Kerkdienstgemist.nl333354163379
SilvoldeGeloofsgemeenschap Heilige MauritiusKerkdienstgemist.nl51274545191916
SimonshavenProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl5221544964529
Sint AnnalandHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl07245029153086
Sint AnnalandDorpskerkKerkdienstgemist.nl45315344804143
Sint JanskloosterChristelijk Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl3431454423410
Sint JanskloosterGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl30457221932695
Sint JanskloosterGereformeerde JohanneskerkKerkdienstgemist.nl0319895162800
Sint LaurensDorpskerk Kerkomroep.nl2863723113452
Sint LaurensGereformeerde KerkKerkomroep.nl52378737253950
Sint MaartensdijkOud Gereformeerde Gemeente in NederlandKerkdienstgemist.nl36144639212708
Sint PancrasProtestantse Gemeente Kerkdienstgemist.nl41410903308
Sint PhilipslandGereformeerde GemeenteKerkomroep.nl56128446922761
Sint-MaartensdijkHervormde Gemeente RehobothKerkdienstgemist.nl1042339313058
SintjohannesgaJohannestsjerkeKerkomroep.nl33272028543521
SirjanslandNederlands Hervormde GemeenteKerkomroep.nl3951412652502
SleenDorpskerkKerkomroep.nl44219544623655
SleenOntmoetingskerkKerkomroep.nl30236424093453
SleeuwijkGereformeerde kerk SleeuwijkKerkdienstgemist.nl1324193845904
SleeuwijkHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl04263647633840
SliedrechtBoazkerkKerkdienstgemist.nl49114916233951Afgeschermd
SliedrechtNedederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl47306944551902
SliedrechtMaranathakerkKerkdienstgemist.nl29136636393935
SliedrechtGrote kerkKerkdienstgemist.nl28298924132702
SliedrechtGereformeerde Kerk MiddeldiepstraatKerkdienstgemist.nl20498228402401
SliedrechtGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl30338744171095
SliedrechtEben-HaëzerKerkdienstgemist.nl2329316153690
SliedrechtBeth-El Kerk Kerkdienstgemist.nl4246007814506Afgeschermd
SlikkerveerProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl00342533313653
SlikkerveerWilhelminakerkKerkdienstgemist.nl4537197862553
SlotenSloterkerkKerkdienstgemist.nl2914851811552
Slotende Grutte TsjerkeKerkomroep.nl492148083717
SluipwijkNederlands Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl3516454106163
SmildeDe KoepelkerkKerkomroep.nl38282435564257
SneekChristelijke Gereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkomroep.nl0316417413257
SneekMartinikerkKerkomroep.nl145443938341
SneekOosterkerkKerkomroep.nl38479618542630
SneekZuiderkerkKerkomroep.nl3980931862501
SoestGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl33396449441052
SoestEmmakerkKerkdienstgemist.nl1532448322015
SoestDe Open HofKerkdienstgemist.nl1042301343470
SoestOude KerkKerkdienstgemist.nl103638456397
SoestJohanneskerkKerkdienstgemist.nl10324418364246
SoestWilhelminakerkKerkdienstgemist.nl076722175972
SoestChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl058311747768
SoestIchthuskerkKerkdienstgemist.nl0576445951650
SommelsdijkRehoboth KerkKerkdienstgemist.nl1585120113556
SommelsdijkHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl58425735252252
SommelsdijkHervormde Exodus Gemeente Kerkdienstgemist.nl46335220272851
SonProtestantse kerkKerkomroep.nl4546372624834
SpakenburgHervormde Gemeente Kerkomroep.nl082033343866
SpakenburgNoorderkerkKerkomroep.nl47331547741924
SpakenburgWesterkerkKerkomroep.nl00326345614339
SpijkHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl2337901543590
SpijkenisseFelicitaskerkKerkdienstgemist.nl10241747173685
SpijkenisseDe Brug DorpskerkKerkdienstgemist.nl355479313055
SpijkenisseOntmoetingskerkKerkdienstgemist.nl2316629872460
SpijkenisseDe KernKerkdienstgemist.nl22151139092656
SpijkenisseDe DorsvloerKerkdienstgemist.nl5010308242200
SpijkenisseGereformeerde GemeenteKerkomroep.nl4515623882473
SpijkenisseDe Brug MichaëlkerkKerkdienstgemist.nl17371637923623
SpijkenisseChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl55156015644231
Sprang-CapelleHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl3043309314687
StadshagenOpen KringKerkdienstgemist.nl3640049192363
StadskanaalRooms Katholieke kerkKerkdienstgemist.nl22496949951864
StadskanaalDe HoeksteenKerkomroep.nl40475112221212
StadskanaalOosterkadekerkKerkomroep.nl25429435262029
StadskanaalCGKv De LichtbronKerkomroep.nl40162510332497
StadskanaalSemsstraatkerkKerkomroep.nl42211440621108
StaphorstDe RankKerkdienstgemist.nl34168849951603
StavenisseNederlandse Hervormde KerkKerkdienstgemist.nl16119913902475
StavorenProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl51315323174872
SteenbergenHervormde GemeenteKerkomroep.nl58259439554286
SteenderenParochieKerkdienstgemist.nl08214147144924
SteenwijkNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl3273631862319
SteenwijkGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl22205640023329
SteenwijkProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl56358518184407
SteenwijkerwoldProtestantse Kerk NederlandKerkdienstgemist.nl21499613364921
StellendamBeth-El KerkKerkdienstgemist.nl052952404544
StellendamGereformeerde KerkKerkomroep.nl2077032363283
StellendamHervormde GemeenteKerkomroep.nl3927078344967
StolwijkHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl19392613371081
StreefkerkHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl12468416803599
SurhuisterveenChristelijke Gereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl55112810761864
SurhuizumProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl50170925613240
SwifterbantProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl08165744531856
Ten BoerGereformeerde Kerk (PKN) Ten BoerKerkdienstgemist.nl2543918632108
Ten BoerDe LevensbronKerkomroep.nl12177929173906
Ter AarHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl454454852959
Ter AarHervormde KerkKerkomroep.nl35205838011260
Ter AarGereformeerde kerkKerkomroep.nl36450443684096
Ter ApelProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl53416242711764
Ter HeijdeHervormde Gemeente Kerkomroep.nl229181464119
TerneuzenGereformeerde Gemeente BethlehemkerkKerkomroep.nl1651534244400
TerneuzenEvangelische Gemeente de Kandelaar Kerkdienstgemist.nl1337336241297
TerneuzenGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl39341934421852
TerneuzenHervormde ElimgemeenteKerkdienstgemist.nl58105520982654
Terschelling MidslandGereformeerde KerkKerkomroep.nl337849133994
Terwolde de VechtGereformeerde GemeenteKerkomroep.nl1734184034160
TexelHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl252848134775
TholenChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl13152539894192
TholenHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl04757106487
TholenGereformeerde IchthuskerkKerkdienstgemist.nl01114912962971
TholenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl579473229754
TholenRehobothkerkKerkomroep.nl37422149212443
TielSint MaartenskerkKerkomroep.nl29278419271933
TielSchaepmanstraatKerkomroep.nl50477240971685
TiendeveenHervormde Gemeente Kerkomroep.nl46163747351634
TienhovenProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl2485315902890
TilburgOntmoetingskerkKerkdienstgemist.nl35483636632880
TjamsweerHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl562445721757
TrichtBethelkerkKerkdienstgemist.nl1613879851419Afgeschermd
TrichtHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl42406739313900
TubbergenProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl1045652303612
TuilHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl34122944482099
TwelloProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl4645140962629
UddelHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl49180812792215
UdenSint Petrus KerkKerkomroep.nl0628343158778
UdenhoutSint Lambertuskerk Kerkomroep.nl263934333435
UithoornDe SchutseKerkomroep.nl01365917992278
UithuizermeedenProtestantse Kerk NederlandKerkdienstgemist.nl24181744432853
UithuizermeedenGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl36256220362931
UreterpOntmoetingskerk PKNKerkdienstgemist.nl15421922063313
UreterpDe LevensbronKerkdienstgemist.nl047692589594
UrkChristelijk Gereformeerde Kerk MaranathaKerkdienstgemist.nl33243619343412
UrkDe PoortKerkomroep.nl4517130852838
UrkPniëlkerkKerkomroep.nl1215853372172
UrkDe ArkKerkomroep.nl59307114603834
UrkBethelKerkomroep.nl03218439391095
UrkPetrakerkKerkomroep.nl14134310061637
UrkDe BronKerkomroep.nl198762299498
UrkElimKerkomroep.nl34132215982996
UrkJeruzalemKerkomroep.nl5319618743688
UrkRehobothKerkomroep.nl064273489074
UrkEben HaezerkerkKerkomroep.nl36447639601085
UtrechtJanskerkgemeenteKerkdienstgemist.nl3047361121937
UtrechtProtestantse gemeente Leidsche RijnKerkdienstgemist.nl4821893011031
UtrechtRijnwaardeKerkdienstgemist.nl39174016592144
UtrechtOud-Katholieke ParochieKerkdienstgemist.nl20175372872
UtrechtSingelkerkKerkdienstgemist.nl089494874628
UtrechtNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl15401346544149
UtrechtGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl41319248771820
UtrechtGG De Nieuwe WesterkerkKerkomroep.nl2418215231788
UtrechtNicolaïkerkKerkomroep.nl10192222441468
UtrechtMattheuskerkKerkomroep.nl0035725092057
UtrechtJacobikerkKerkomroep.nl12442638403362
UtrechtDoopsgezinde GemeenteKerkomroep.nl4748434194809
UtrechtDomkerkKerkomroep.nl51159441653182
UtrechtJohannescentrumKerkomroep.nl15363445722849
VaassenGereformeerde KerkKerkomroep.nl0420293537847
VaassenDorpskerk Kerkomroep.nl2926682694885
VaassenHeilige MartinusKerkomroep.nl4023717983610
ValburgJacobus de MeerdereKerkomroep.nl04473534181917
ValkenburgHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl11277623371961
ValthermondBaptistengemeenteKerkdienstgemist.nl4537521572618
VarsseveldProtestantse gemeente Varsseveld - Lokatie VarsseveldKerkdienstgemist.nl28216743552801
VarsseveldProtestantse gemeente Varsseveld - Lokatie SinderenKerkdienstgemist.nl24205620601950
VeenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl24442326654
VeendamChristelijk Gereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl53390942203800
VeenendaalBrugkerkKerkomroep.nl1431484298576
VeenendaalAller ErfKerkdienstgemist.nl42158233792152
VeenendaalPetrakerkKerkdienstgemist.nl4244211302602
VeenendaalGoede ReedeKerkdienstgemist.nl4118792522642
VeenendaalSola FideKerkdienstgemist.nl40414118692601
VeenendaalOostKerkdienstgemist.nl3645543766772
VeenendaalDe HoeksteenKerkdienstgemist.nl22472627323909
VeenendaalWesterkerkKerkdienstgemist.nl226791790293
VeenendaalSionskerkKerkdienstgemist.nl2113309011733
VeenendaalVredeskerkKerkdienstgemist.nl21455113111602
VeenendaalOude KerkKerkdienstgemist.nl21396548714268
VeenendaalJulianakerkKerkdienstgemist.nl2146924893143
VeenendaalMozaiek 0318Youtube113267302319Beschikbaar in beeld
VeenendaalZorggroep Charim - lokatie de MeentKerkdienstgemist.nl4128677542649
VeenendaalGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl5958115053879
VeenendaalKruispunt OmroepKerkdienstgemist.nl37249627274478
VeenendaalGereformeerde Gemeente VeenendaalKerkdienstgemist.nl51164414092093Afgeschermd
VeenendaalBethelkerkKerkomroep.nl42376014734103
VeenendaalPetrakerkKerkomroep.nl4434305444984
VeenwoudenChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl2686217583209
VeereProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl52355735031268
VeessenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl5129654720571
VeldhovenImmanuel kerkKerkdienstgemist.nl51310625922771
VelserbroekHet KruispuntKerkdienstgemist.nl0626525063021
VenloJoriskerkKerkdienstgemist.nl5242223781861
VianenChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl46284562794Afgeschermd
VianenEben HaëzerKerkdienstgemist.nl30392641171740
VianenGrote KerkKerkomroep.nl49479748063074
VierakkerSint WillibrordusKerkdienstgemist.nl08314649672265
VijfhuizenVerbondskerkKerkomroep.nl21391111801272
VisvlietGereformeerde Kerk Kerkomroep.nl52264136484235
VlaardingenChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl43103444463088
VlaardingenBethelkerkKerkomroep.nl0627563232627
VlaardingenGrote KerkKerkomroep.nl09476315293249
VlaardingenKerkcentrum HolyKerkomroep.nl12491333103861
VlaardingenRehobothkerkKerkomroep.nl1547662529851
VlaardingenSionkerkKerkomroep.nl2445415193151
VlagtweddeProtestantse Gemeente Kerkomroep.nl16136411914277
VlagtweddeNederlands Hervormde KerkKerkomroep.nl29299010674460
VledderDorpskerkKerkdienstgemist.nl49171540622642
VleutenTorenpleinkerkKerkomroep.nl3736623353962
VlissingenGereformeerde GemeenteKerkdienstgemist.nl5826858462613
VlissingenGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkomroep.nl0075242421964
VlissingenSint JacobskerkKerkomroep.nl4139931498224
VollenhoveDe HoeksteenKerkdienstgemist.nl55491647663360
VollenhoveGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl55181338252019
VollenhoveHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl5463549683052
VoorburgOude KerkKerkomroep.nl22309224634581
VoorburgKapel RodelaanKerkomroep.nl444657175048
VoorhoutProtestantse GemeenteKerkomroep.nl05105743564665
VoorschotenHersteld Herv. Gem. RehobothKerkomroep.nl40452332434576
VoorschotenDorpskerkKerkomroep.nl45132348972300
VoorstProtestantse GemeenteKerkomroep.nl18251124213191
VoorthuizenDorpskerkKerkomroep.nl08171140304591
VoorthuizenBethabaraKerkomroep.nl1121543362739
VoorthuizenGereformeerde KerkKerkomroep.nl44478139691983
VoorthuizenMonutaKerkomroep.nl47494113534899
VoorthuizenNGK De OntmoetingKerkomroep.nl534924380259
VorchtenJohannes de Doper kerkKerkdienstgemist.nl40492522571679
VordenProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl43178934133884
VordenChristus Koning kerkKerkdienstgemist.nl4237264484585
VreelandProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl4436393524563
VriesProtestantse Gemeente Kerkomroep.nl01319522464623
VrieschelooProtestantse Gemeente Kerkomroep.nl10166833584129
VriezenveenGereformeerde Gemeente in Nederland VriezenveenKerkdienstgemist.nl3570818083767Afgeschermd
VriezenveenWesterkerk Kerkomroep.nl34499249304978
VriezenveenAakerk Kerkomroep.nl438963531356
VroomshoopDe AkkerKerkomroep.nl3124679121097
VroomshoopKerkelijk centrum IreneKerkomroep.nl4244391333297
VroomshoopKerkelijk Centrum Het AnkerKerkomroep.nl2121476963647
VrouwenpolderGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl0322443075839
VurenDe MorgensterKerkdienstgemist.nl24390321472638
WaardeHervormde Gemeente Kerkomroep.nl20465028531890
WaardenburgHervormd WaardenburgKerkdienstgemist.nl3021204864668
WaardenburgHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl2539303152542Afgeschermd
WaarderHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl3647694642374
WaarderHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl22125734654555
WaarderHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl45438947874238
WaardhuizenGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkomroep.nl5211144882547
WaddinxveenBaptistengemeente IchthusKerkdienstgemist.nl0111832300155Afgeschermd
WaddinxveenKruiskerkKerkomroep.nl46316319462556
WaddinxveenSint VictorkerkKerkomroep.nl1929021821976
WaddinxveenDe RankKerkomroep.nl32191525644549
WaddinxveenDe MorgensterKerkomroep.nl05301033471749
WaddinxveenDe HoeksteenKerkomroep.nl32258239702721
WagenborgenGereformeerde KerkKerkomroep.nl0624538121312
WagenborgenDe Petrus KerkKerkomroep.nl523471779611
WageningenVredehorstKerkdienstgemist.nl4872515071131
WageningenGrote KerkKerkdienstgemist.nl485421805546
WapenveldHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl0416442230912
WapenveldProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl59138715433216
WarmondProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl3532601216568
WarnsveldProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl32453511911687
WaspikHervormde Gemeente Kerkomroep.nl53377426964271
WassenaarDorpskerkKerkomroep.nl143173687929
WassenaarKievietkerkKerkomroep.nl16146647131946
WassenaarMessiaskerkKerkomroep.nl18217946373437
WaverveenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl2241872657867
WeertProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl25132420143194
WekeromHervormde KerkKerkdienstgemist.nl4247532873804
WelsumHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl1839598563648
WerkendamGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl1647101713618Afgeschermd
WerkendamBiesboschkerkKerkdienstgemist.nl03485237621916
WerkendamDorpskerkKerkdienstgemist.nl0330838091009
WerkendamRehobothkerkKerkdienstgemist.nl38440242321988
WervershoofWerenfridusOnbekend30493840083055
WestbroekKerkdijkKerkdienstgemist.nl02611591904
WestbroekHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl54289424121785
WesterborkDe voorhofKerkomroep.nl12448335084543
WesterborkStefanus kerkKerkomroep.nl0737942051419
WesterhaarGereformeerde Kerk De Bron Kerkomroep.nl21379839971785
WesterhaarHervomde Gemeente Kerkomroep.nl5662719443878
WestkapelleProtestantse gemeenteKerkdienstgemist.nl0526951868306
WezepDe MorgensterKerkdienstgemist.nl40353911354844
WezepKruiskerkKerkdienstgemist.nl59232619892006
WezepGereformeerde kerkKerkdienstgemist.nl3526347963129
WezepGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl0738184444946
WezepHervormde Gemeente PauluskerkKerkdienstgemist.nl14425225354497
WezepHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl51405017912369
WezepDorpskerkKerkomroep.nl18394148864525
WezepVredeskerkKerkomroep.nl34498825414296
WezepDe SchakelKerkomroep.nl59284634421500
WezepWeidebeekKerkomroep.nl58452420444834
WierdenHoge HexelKerkdienstgemist.nl12315022243315
WierdenDorpskerkKerkdienstgemist.nl093266332467
WierdenDe KapelKerkdienstgemist.nl4849474441210
WierdenGereformeerde KerkKerkomroep.nl49300441273978
WieringerwerfProtestantse gemeente WieringerwerfKerkdienstgemist.nl42255718811064
Wijk aan ZeeDorpskerkKerkdienstgemist.nl45124112121551
Wijk bij DuurstedeSint JanskerkKerkomroep.nl1453418834711
Wijk bij DuurstedeSint Johannes de DoperKerkomroep.nl1152813213071
WijngaardenDorpskerkKerkdienstgemist.nl1876118253084
Willige LangerakHervormde GemeenteKerkomroep.nl2663618164601
WilnisHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl3825816032873
WilnisOntmoetingskerkKerkdienstgemist.nl17377115461757
WilsumHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl0734237683450
WindesheimHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl4424458672076
WinschotenMarktplein KerkKerkomroep.nl28263434731812
WinschotenVenne KerkKerkomroep.nl5529314444224
WinschotenChristelijke Gereformeerde KerkKerkomroep.nl3453452426
WinsumDe PoortKerkdienstgemist.nl07230243991625Afgeschermd
WinterswijkJacobskerkKerkomroep.nl44136639484789
WirdumProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl5230753403140
WissenkerkeProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl30466917481800
WoensdrechtProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl1022846003270
WoerdenBethlehemkerkKerkomroep.nl391839459866
WoerdenRehobothkerk WoerdenKerkdienstgemist.nl1431845124324
WoerdenPetrus kerkKerkomroep.nl1642065104724
WoerdenMaranathakerkKerkomroep.nl09240844322927
WoerdenLutherse Gemeente Kerkomroep.nl16434737881624
WoerdenOpstandingskerkKerkomroep.nl5654244411017
WolphaartsdijkNicolauskerkKerkomroep.nl57142532201985
WolvegaProtestantse Kerk NederlandKerkdienstgemist.nl26493533393747
WolvegaVrije Gereformeerde Kerk Kerkomroep.nl193733911557
WorkumSint GertrudiskerkKerkomroep.nl4521036354966
WormerveerPKN Kerkomroep.nl244342321696
WoubruggeHervormde DorpskerkKerkomroep.nl02292827913417
WoubruggeGereformeerde KerkKerkomroep.nl304627407334
WoudenbergGereformeerde Kerk (Hersteld)Kerkdienstgemist.nl14405139192761
WoudenbergOud Gereformeerde Gemeente in Nederland WoudenbergKerkdienstgemist.nl1819932693154Afgeschermd
WoudenbergHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl01255039654171
WoudenbergProtestantse Gemeente De VoorhofKerkdienstgemist.nl5927231421375
WoudenbergHersteld Hervormde Gemeente Kerkomroep.nl01123024653633
WoudrichemHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl3718346824393
WouterswoudeHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl31203711233393
YersekeGereformeerde KerkKerkomroep.nl41379649774716
ZaamslagGereformeerde Kerk vrijgemaaktKerkdienstgemist.nl41115239071857
ZaamslagProtestantse Gemeente NederlandKerkdienstgemist.nl4036217763279
ZaamslagChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl4015893784315
ZaandamWestzijder- en NoorderkerkKerkdienstgemist.nl42199613741066
ZaandamVrije Evangelische GemeenteKerkdienstgemist.nl40424019581151
ZaandamGereformeerde GemeenteKerkomroep.nl26181139174911
ZaandamZaankerkKerkdienstgemist.nl1618525112608
ZaandijkGereformeerde kerkKerkdienstgemist.nl523627586748
ZalkNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl142433514401
ZaltbommelProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl2849023871619
ZaltbommelDe OntmoetingKerkomroep.nl06217733992490
ZeddamProtestantse gemeenteKerkdienstgemist.nl5336417301049
ZeewoldeChristelijke Gereformeerde KerkKerkomroep.nl19495732901978
ZeewoldeGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl45484320151862
ZeewoldeNederlands Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl3731216554014
ZeewoldeProtestantse gemeente Kerkomroep.nl35476525213841
ZegveldHervormde Kerk Kerkomroep.nl4618684664837
ZeistEvangelische BroedergemeenteKerkdienstgemist.nl20495741291157
ZeistRehobothkerkKerkdienstgemist.nl52258022914024
ZeistGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl28273537151128
ZeistWestKerkomroep.nl27349641381677
ZeistChristelijke Gereformeerde KerkKerkomroep.nl5434533480587
ZeistOosterkerkKerkomroep.nl52249827512062
ZeistOude KerkKerkomroep.nl56376526892481
ZeistSions KerkKerkomroep.nl00493949971215
ZeistNoorderLicht KerkKerkomroep.nl40432134163359
ZeistKorpsgebouw Leger des HeilsKerkomroep.nl58197444382241
ZeistNieuwe KerkKerkomroep.nl26489838424632
ZettenHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl131602583250
ZettenHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl17119930364023
ZettenPKN SurhuisterveenKerkdienstgemist.nl4419758444152
ZevenbergenHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl11495246641221
ZevenbergenNoordhavenKerkKerkomroep.nl1132371455533
ZevenhuizenOud VerlaatKerkdienstgemist.nl1139462599820
ZevenhuizenHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl58158912013850
ZevenhuizenGereformeerde KerkKerkomroep.nl01290011963373
ZevenhuizenProtestantse Gemeente Kerkomroep.nl35187915513652
ZierikzeeGereformeerde Thomas KerkKerkomroep.nl43325830182484
ZierikzeeChristelijke Gereformeerde KerkKerkomroep.nl081558266190
ZierikzeeGasthuiskerkKerkomroep.nl2913767673011
ZijderveldHervormde KerkKerkomroep.nl39255028193846
ZoelenProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl434631333664
ZoetermeerDe LichtzijdeKerkomroep.nl5917901058460
ZoetermeerDe OaseKerkdienstgemist.nl01371625132943
ZoetermeerOude KerkKerkomroep.nl4830752605795
ZoetermeerGereformeerde GemeenteKerkomroep.nl23230242393933
ZoetermeerDe RegenboogKerkomroep.nl312437401209
ZoetermeerHervormde MorgenstergemeenteKerkomroep.nl15112938513590
ZoetermeerOosterkerkKerkomroep.nl533819234723
ZoetermeerIchthuskerkKerkomroep.nl01233735692765
ZoetermeerPelgrimskerk GKKerkomroep.nl4939336813199
ZoeterwoudeProtestantse Gemeente DorpskerkKerkomroep.nl39223839262755
ZoutelandeProtestantse GemeenteKerkdienstgemist.nl00352915912333
ZoutkampProtestantse GemeenteKerkomroep.nl37383225604734
ZuidhornDe RankKerkdienstgemist.nl14258932832241
ZuidhornGastkerk PKNKerkomroep.nl4779038562222
ZuidlandChristelijk Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl15364425942123
ZuidlandWelkomkerkKerkomroep.nl54311447601001
ZuidlandDorpskerkKerkomroep.nl56492741354253
ZuidlarenGKV KandelaarkerkKerkomroep.nl03299715674225
ZuidlarenDorpskerkKerkomroep.nl35138636352277
ZuidwoldeGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl32362148271266
ZuilichemHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl2185542954822
ZuilichemHersteld Hervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl0331047223555
ZuilichemGereformeerde kerkKerkdienstgemist.nl22436538353002
ZutphenEvangelisch-Lutherse GemeenteKerkdienstgemist.nl3629022034653
ZutphenChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl55376749962161
ZutphenSint JanKerkdienstgemist.nl59467221234342
ZutphenDe WijngaardKerkomroep.nl55201794475
ZutphenWalburgiskerkKerkomroep.nl15311821082363
ZwaagwesteindeChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl2529532092757
ZwammerdamProtestantse Gemeente Kerkomroep.nl3884721221843
ZwartebroekHervormde gemeenteKerkdienstgemist.nl25337910302343
ZwartebroekGereformeerde KerkKerkomroep.nl45346740241256
ZwartsluisGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl1832930411968
ZwartsluisHervormde GemeenteKerkdienstgemist.nl13429427703387
ZwartsluisGereformeerde Kerk VrijgemaaktKerkdienstgemist.nl3619125114681
ZwijndrechtDe HoeksteenKerkdienstgemist.nl43385249164717
ZwijndrechtConnect 078Kerkdienstgemist.nl4282537372446
ZwijndrechtLindtse KerkKerkdienstgemist.nl5835052871820
ZwijndrechtChristelijke Gereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl58100719992642
ZwijndrechtOude KerkKerkdienstgemist.nl48196733554121
ZwijndrechtGereformeerde kerk Kerkdienstgemist.nl3122624033847
ZwijndrechtVaste BurchtKerkomroep.nl52381944911115
ZwijndrechtGereformeerde BethelkerkKerkomroep.nl59162320963696
ZwolleGereformeerde KerkKerkdienstgemist.nl49177620413869
ZwolleDominicanenkerk Sint Thomas van AquinoKerkdienstgemist.nl25427036191698Afgeschermd
ZwolleDe FonteinKerkdienstgemist.nl0914192849224
ZwollePlantagekerkKerkdienstgemist.nl4379326502920
ZwolleGereformeerde Kerk (hersteld)Kerkdienstgemist.nl4133083066174
ZwolleIchthuskerkKerkdienstgemist.nl4086536842380
ZwolleDe HoofdhofKerkdienstgemist.nl3830726082302
ZwolleSionskerkKerkdienstgemist.nl37414825894926
ZwolleJeruzalemkerkKerkdienstgemist.nl36327243122929
ZwolleGrote KerkKerkdienstgemist.nl3615661414405
ZwolleOosterkerkKerkdienstgemist.nl36478617123836
ZwolleAdventskerkKerkdienstgemist.nl36405720813169
ZwolleOpstandingskerkKerkdienstgemist.nl2748802997593
ZwolleStinskerkKerkdienstgemist.nl168313553606
ZwolleZuiderhofKerkomroep.nl3419944795776
ZwolleZuiderkerkKerkomroep.nl5829043104098
ZwolleVerrijzeniskerkKerkomroep.nl48183832482234
ZwolleKoningskerkKerkomroep.nl11327424182901
Google Home

Welke gegevens worden opgeslagen als ik deze service gebruik?

De service ‘Kerkdienst beluisteren’ kan in Nederland door iedereen vrij en kosteloos worden gebruikt. Je hebt dus geen account nodig om een kerkdienst te beluisteren. Een bijkomend voordeel daarvan is dat er geen persoonlijke gegevens worden opgeslagen. Er kan op geen enkele manier worden herleidt wie de dienst gebruikt.

In sommige gevallen worden er wel gegevens opgeslagen. Wanneer er door een gebruiker een kerk wordt opgeroepen die niet bestaat, dan voegt Google Assistant de niet-bestaande kerk toe aan een wachtrij om beoordeelt te worden. De beheerder controleert of het een geldige aanvraag betreft. Soms komt het voor dat Google Assistant een naam van een kerk niet goed verstaat waardoor een aanvraag onterecht wordt toegevoegd aan de wachtrij. In dat geval wordt de aanvraag door de beheerder verwijderd.

Betreft het wel een geldige aanvraag van een kerk die daadwerkelijk nog niet bekend is bij service, dan controleert de beheerder of de kerkdiensten van die betreffende kerk op internet zijn te beluisteren. Is dat het geval, dan zijn de kerkdiensten vanaf dat moment ook de beluisteren met Google Home.

Gerelateerde artikelen

Lees ook:
Kerkdiensten beluisteren met Google Home

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *